PAGAN METAL NIGHT: Welicoruss / Netherfell + guests

WELICORUSS (symphonic pagan/black- Novosibirsk, Rusko)
Název skupiny WelicoRuss má historický význam, odvozený od názvu starého Severo-Východního Ruska. Název je také odkazem na ruského revolucionáře Černyševského. Zatímco zvuk a obraznost kapely s jejich tmou a intenzitou bezpochybně patří ke black metalu, hudba WelicoRuss také obsahuje tradiční lidové melodie a symfonické prvky. Texty, koncepce a ideologie jsou inspirovány starým Ruskem.
Welicoruss zahraje svuj velky setlist obsahujici nejlepší pisni ze všech desek!

Netherfell je polská folkmetalová kapela, která ráda spojuje lidové melodie a metal – hlavně death metal a metalcore. Ve své hudbě kapela často používá spoustu tradičních folkových nástrojů jako jsou například dudy, niněra, balalajka a flétna.

OHEN (Blackened symphonic metal)
Trnavskí sympho-blekáči v roku 2014 uviedli svoj debutový album Mortal Man na ktorom sa snúbi temná atmosféra vybudovaná orchestrálnymi nástrojmi spolu s krutými gitarami a bohatými vokálmi. Ich témy sa dotýkajú apokalypsy, súdnych dní a boja človeka so svojím vlastným duchovným vnútrom.

MANYAC (Thrash metal)
Energický a nekompromisný Thrash zo Serede pri ktorom si tvoj krk len tak neoddýchne. Chalani sršia gitarovými riffmi len taká radosť a v spojení s vražedným vokálom z vás vytlčú maximum. Debutový album ešte nevydali, no arzenál majú požehnaný.

Doors Open – 19 30
Start – 20 00

ROCK CLUB TARTAROS
Nám.SNP 5 Banská Bystrica (vstup z opačnej strany od kina Urpín)
www.tartaros.sk

Pro více informací navštivte KALENDÁŘI AKCÍ!

Více informací brzy!

Podobné články

PAGAN METAL NIGHT: Welicoruss / Netherfell + guests

About The Author
- Black, post, doom (sludge/stoner), ambient, noise, drone, post-rock, shoeagez (Harakiri for the Sky, Anomalie, Downafall of Gaia, Sedna, Belphegor, Horna, Blaze of Perdition, Hetroertzen, Sarkrista, Inferno, Alcest, Les Discrets, Lost in Kiev, Last Leaf Down, God is an Astronaut, Infestus, Marduk, Ad Hominem, Rotting Christ, Kroda, Baptism, Khors, Nokturnal Mortum a mnoho dalšího. Redaktor webů: Marastmusic.com, Metalirium.com, Bes Webzine.sk

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na