Arkona, Chelsea Wolfe, Infected Rain a The Agonist s novými klipy

Kdo by neměl rád půvabné dámy v čele metalových kapel, že? Inu, jsou tací, a upřímně – ono půjde spíš o ten skill, než o ten xicht. Nic to nemění na tom, že Arkona, Chelsea Wolfe, Infected Rain a The Agonist jsou projekty, které za sebou vedou zástupy fandů. A ti se mohou zaradovat, neboť všechna zmíněná hudební tělesa nedávno obdařila své fans zbrusu novými klipy!

Arkona sice právě pracuje na novém albu, ale také se jim podařilo dokončit klip k jedné ne úplně žhavé novince, a sice k songu „Serbia“ z alba „Yav“, které vyšlo v roce 2014. Nicméně, přestože nejde o lákadlo přímo z nového alba, fanda jistě pookřeje a bude se těšit o to víc. V klipu jsou navíc záběry z filmu „Triptih o materiji i smrti“ (1960) srbského režiséra Živojina Pavloviće. Takže tu máme i něco pro Arkonu netypického.

 

Má osobní oblíbenkyně Chelsea Wolfe zase posunula svůj zvuk o pár kroků dál a než si budeme moct koupit její nadcházející album „Hiss Spun“, můžeme jí poděkovat hned za tři zatím uvolněné songy. Prvním byl „16 Psyche“, který jako audio vyskočil v Youtube kanálech před několika týdny a nyní má čerstvě i plnohodnotný klip. Těmi ostatními dvěma jsou „Vex“ a úplně čerstvě i „Offering“, které si můžete poslechnout kliknutím na jejich názvy. Prý jde o love songy pro přírodu, inu, posoudit můžete sami. Ještě připomenu, že album „Hiss Spun“ vychází 22. září.

 

Po úspěchu na Brutal Assaultu nás nenechají Infected Rain ani na chvíli v klidu. Se svým aktuálním albem „86“ ještě nehodlají přestat objíždět svět, a tak se nám ukážou ještě 8. listopadu v Praze. Moldavská skvadra z Kišiněvu je stále nezávislou entitou a svůj metal si dělá po svém. Bez velkého labelu a managerů musím uznat – super práce – a smeknout imaginární klobouk. Nyní nám Infected Rain servírují nový singl z posledního alba. Ten se jmenuje „Orphan Soul“. Neposlouchat potichu.

 

Jo, píšu to tak trochu i pro sebe… Další mí oblíbenci, kanadská smečka The Agonist, mají také nové video. Je k songu „The Raven Eyes“ z jejich posledního alba „Five“. The Agonist jsou na tom podobně jako Arkona, nové album je zatím na cestě, ne však nějak specificky (s datem či názvem). Možná se bude jmenovat „Six“? To se ještě uvidí, každopádně, kdo by je chtěl vidět živě, může to zvládnout 4. října v Ostravě, kde The Agonist vystoupí po boku svých krajanů The Birthday Massacre a norské skvadry Sirenia. Song ve videu je jeden z těch klidnějších… A trochu v něm čuchám pana Bonda.

 

Fact files:

Arkona, Russia
Line up: Masha „Scream“, Sergei „Lazar“, Ruslan „Kniaz“, Andrey Ischenko, Vladimir „Volk“
Facebook: https://www.facebook.com/arkonarussia/
Oficiální web: http://www.arkona-russia.com/en/enews/
Kup „Yav“ tady: https://shop.napalmrecords.com/arkona

Chelsea Wolfe, USA
Aktuální live line up: Chelsea Wolfe, Ben Chisholm, Jess Gowrie, Bryan Tulao
Facebook: https://www.facebook.com/cchelseawwolfe
Oficiální web: http://www.chelseawolfe.net
Objednej „Hiss Spun“ tady: https://www.hellomerch.com/collections/chelsea-wolfe

Infected Rain, Moldova
Line up: Lena, Vova, Seriy, Vidick, Eugene
Facebook: https://www.facebook.com/infectedrain/
Oficiální web: http://infectedrain.com/
Kup album „86“ tady: https://www.ebay.com/…

The Agonist, Canada
Line up: Vicky Psarakis, Danny Marino, Chris Kells, Simon McKay, Pascal „Paco“ Jobin
Facebook: https://www.facebook.com/TheAgonistOfficial/
Oficiální web: http://theagonistband.com/home/
Kup alba a merch na Napalm Records: https://shop.napalmrecords.com/theagonist

Podobné články

Arkona, Chelsea Wolfe, Infected Rain a The Agonist s novými klipy

About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>