AWRIZIS vás lákají na připravovaný videoklip – kdy bude venku?

Po téměř pěti letech od vydání úspěšného debutového alba Final Hybridation, split albu Damnation & The Rotten Brood, nespočet koncertů a několika tour vydávají hybrid metaloví Awrizis druhou dlouhohrající desku!

Jako první záblesk bude zveřejněn singl a videoklip ke skladbě Blinded By Rays Of Light ve spolupráci s Obscuro.cz, na jejichž webu bude exkluzivní premiéra už 1. Listopadu!

„Skladba Blinded By Rays Of Light reprezentuje dosavadní zvuk a styl kapely, který kombinuje
melodický black a death metal, avšak je pouze desetinou celkové tváře nového alba, které je žánrově nejrozmanitější v historii kapely”, říká skladatel, zpěvák a zároveň režisér videoklipu Frodys o nové desce, která vyjde v prvním kvartálu roku 2018 u vydavatelství MetalGate!
Kapela v listopadu 2017 vyráží na Winter is Coming tour, kde vůbec poprvé představí nové skladby právě z připravované desky. Křest alba proběhne na festivalu Necro Metal Pilgrims v Ostravském Barráku. Sledujte nás pro bližší informace!

Podobné články

AWRIZIS vás lákají na připravovaný videoklip – kdy bude venku?

About The Author
- Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>