Brutal Assault: jak se vyhnout frontám?

Vzhledem k tomu, že Brutal Assault je bezhotovostním festivalem, kde veškeré platby probíhají přes RFID čipy na náramcích, organizátoři dále přemýšleli, jak zvýšit pohodlí návštěvníků. A tak bude nyní dostupná nová služba s názvem FULFILLMENT.
Služba bude spočívat v tom, že od 3.7. si bude moci každý, kdo zakoupil vstupenku (v elektronické i klasické papírové podobě), službu zakoupit v eshopu a obdrží tak poštou festivalový náramek zhruba týden před začátkem festivalu.
Za celou objednávku zaplatí 150 Kč (nezáleží na počtu vstupenek). Objednávání bude omezeno jen na určitou dobu, aby mohlo dojít k včasnému zpracování.
Kdo takto obdrží náramek, vyhne se dlouhým frontám u vchodu na výměnu lístku a bude moci vstoupit rovnou do areálu.
Doplňující informace budou zveřejněny na facebookových stránkách festivalu.

Také BA zveřejnil další místo, kde je množné vstupenku zakoupit, a to v Praze, ve veganské restauraci Veggie Garden, kde bude také možnost si přečíst a také zakoupit knihu k dvaceti letům festivalu.

Podobné články

Brutal Assault: jak se vyhnout frontám?

About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>