Členové Cradle Of Filth a Ne Obliviscaris mají vlastní hudební projekt!

Z temného podhoubí dvou hudebních těles se rodí ještě něco temnějšího a nepoznaného. Projekt nese název Antiqva a kloubí tradiční black metal s klasickou hudbou. Jeho hlavními stvořitely jsou zpěvačka a klávesačka Lindsey Schoolcraft aktuálně působící v Cradle of Filth a zpěvák Xenyor z australských Ne Obliviscaris.

Semínko celého projektu bylo zasazeno již v roce 2015, kdy se Cradle of Filth a Ne Obliviscaris ocitli na společném turné. Antiqva by měla být něčím, co v sobě ponese nejčernější a nejmrazivější stránky jejích dvou patronů, které by nezapadaly do jejich domovských kapel. V pozadí tahají za drátky i další muzikanti, a to bubeník  Justine Ethier (Blackguard, Karkaos), kytarista Andy Thomas (Black Crown Initiate), basák a kotrabasista Memnock (Susperia, Abyssic), také čelistka Dalai (Dirty Granny Tales).

 

Podobné články

Členové Cradle Of Filth a Ne Obliviscaris mají vlastní hudební projekt!

About The Author
-

Follow your soul. It knows the way.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>