Další CD Catastrofy vyjde opět pod Support Underground

Jste připraveni na další pokračování zbojnického thrash metalu? Jestli jo, tak zbystřete. Protože: „Zastavíme se u formace, která si podmaňuje hudební scénu mnohdy až neuvěřitelným způsobem, kdy doslova mílovými kroky kráčí na pomyslný Olymp, a současně je svým inspirativním přístupem učebnicovou ukázkou toho, jak lze i v dnešní dosti specifické době vykouzlit produkci, která tolik zaujme.“ Takhle se vyjadřuje o slovenské kapele Catastrofy label Support Underground, pod jehož hlavičkou vyjde další deska thrasherů z Bratislavy. Obě zmíněné strany pokračují ve spolupráci, kterou jste mohli slyšet na CD „Zbojnický tanec“ anebo na splitku, kde se vedle Catastrofy objevili i borci z Kaar a Exorcizphobia.

Support Underground vchází do čtvrtého roku své existence, aby opět přinesl do našich uší pořádnou porci české a slovenské muziky!

Foto:facebook.com/supug.cz

Podobné články

Další CD Catastrofy vyjde opět pod Support Underground

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>