Decapitated za mřížemi!

Nad titulkem jako z nepodařeného komiksu by se člověk jen usmál a pomyslel si, že v článku se nedočte víc než to, že kapela nahrává video z vězeňského prostředí. V tomto případě je ale realita jiná. V sobotu 9. září policie ve městě Santa Ana v Kalifornii uvěznila čtyři muže. Muži polské národnosti, sedmadvacetiletý Michael M. Lysejko, pětatřicetiletý Waclaw J. Kieltyka, jednatřicetiletý Rafal T. Piotrowski a třicetiletý Hubert E. Wiecek byli zadrženi.

Případ se týká koncertu Decapitated, který proběhl 31. srpna ve Spokane, kde kapela vystoupila spolu s Thy Art Is Murder v rámci svého amerického turné. O den později jedna z účastnic koncertu nahlásila únos. I když obhájce obviněných, Steven Graham, uvedl, že existuje svědectví o tom, že fanynka přišla navštívit kapelu dobrovolně a odešla v pořádku, případ se nadále vyšetřuje a Decapitated zatím nemohou pokračovat v koncertech. Žena nebyla hned identifikována a není jasné, kde byla během svého údajného únosu držena.

Členové kapely s policií spolupracují a v tuto chvíli čekají na své vydání zpět do Spokane. Kapela zatím nevydala žádné prohlášení.

Zdroj: Blabbermouth.net, Pitchfork

Podobné články

Decapitated za mřížemi!

About The Author
- - reviews focused on Finnish metal - Rubrika: Finský koutek

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na