Demised a Irdorath se smlouvami

Další dvě kapely se mohou pochlubit tím, že jejich desky budou k dostání po celém světě díky labelu WormHoleDeath. První kapelou z dnešního výčtu jsou Španělé Demised, již původně začali jako death metalová sebranka. Teď, abyste však death metal v jejich tvorbě pohledali. Současná tvář Demised se skládá z potemnělé atmosféry, velké dávky ponurosti a čistého vokálu. Takhle popisuje kapela své znovuzrození, jež potvrzuje deskou „A warm place to stay“, kde se v roli baskytaristy představuje nová posila Paco Porcel. V digitální verzi bude album už 16. června, fyzický nosič bude venku o pár týdnů později.

Tracklist:
1 – Intro
2 – Fractures & Ashes
3 – Vastness
4 – From the Storm
5 – My Dreads, My Fears
6 – Where We All Belong
7 – Top of the Path
8 – Sistrum
9 – A Warm Place to Stay
10 – The Mournful Flight

To rakouští neznabozi Irdorath se drží black metalového zvuku, který je říznutý thrash metalovými prvky. Jejich čtvrté album „Denial of Creation“ je hotové a v digitální podobě bude venku 23. června. Fyzické kopie si budete moc pořídit 1. září.

Tracklist:
1 – Devoured by Greed
2 – Trail of Redemption
3 – Sacred Deception
4 – The Curse that Haunts the Earth
5 – Purification
6 – Covenant of the Unbounded
7 – Blessings from Above
8 – In the Name of Decay
9 – Denial of Creation

Foto: WormHoleDeath

Podobné články

Demised a Irdorath se smlouvami

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>