Druhé pódium festivalu Masters of Rock – Rock Face Stage – potvrzuje první kapely!

Views

Druhá stage festivalu Masters Of Rock skvěle vyplňuje váš volný čas, pokud zrovna neposloucháte Ronnie James Dio Stage nebo nepostáváte v pivním stanu. Dnes pro vás máme první várku domácích kapel…

MEAN MESSIAH
Hudba od Mean Messiah by se dala popsat jako směsice thrash a death metalu s progresivními a industriálními prvky. Kapela začala koncertovat v roce 2014 a jejich vystoupení je skutečně živelné! Jejich tvorbu si můžete poslechnout také v Czech parádě na TV REBEL.

KRYPTOR
Pražská skupina Kryptor byla založena již v roce 1987 na základech thrashmetalové vlny Slayer, Kreator a Metallicy. Pamětníci se mají na co těšit a nová generace metalových posluchačů pozná, jak že má to správné a staré dobré kovové hromobití doopravdy znít.

DECOLT
Prostě starej dobrej rock&roll! Tento termín stejně jako styl, který kapela DeColt hraje, je obsažen v názvu poslední desky, kterou vydali na konci loňského roku. Přijďte si poslechnout novinkovou placku »Sex, drogy a rock&roll« na Rock Face Stage.

 

zdroj: Masters of Rock facebok

Podobné články

Druhé pódium festivalu Masters of Rock – Rock Face Stage – potvrzuje první kapely!

About The Author
- Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>