Eternal Hate Fest vol. 15 je za rohem, co důležitého nabídne?

Nýrský festival Eternal Hate Fest je skoro tu. Areál se už dnes začne plnit nadšenými fanoušky, kteří jej navštíví například kvůli polskému kultu Graveland. Projekt bude mít v ČR živě premiéru. Dále se představí Urn, finská kultovní smečka založená roku 1994. Kapela chystá novou fošnu s názvem The Burning. Ta bude dle ukázek opět zběsilou black/thrashovou jízdou, jak se sluší a patří. Blaze of Perdition se představili na posledním ročníku festivalu Hell Fast Attack. Jejich okultní nadžánrový black metal zchladí temnotou veškeré přítomné. Kapela chystá novou nahrávku „Conscious Darkness“. Další jména: Tribute to Urgehal (utajená sestava muzikantů, kteří vzdávají hold této klasice), Askeregn, Schrat, Armada, Drudensang.

Dále bude v prostorech areálu k mání merch. Za pozornost stojí především festivalové tričko. Mužské za 10 EU / 250 Kč a dámské za 12 EU / 300 Kč. Kromě toho si budete moci zakoupit první lístky na další Panzer Storm Fest, který se bude konat 8. října v Plzni. Cena lístků je 14 EU / 350 Kč. Lístky na Eternal Hate Fest budou stále k dostání na místě festivalu, a to za 22 EU / 550 Kč.

Kdo se bude chtít podívat do Plzně za nízký peníz, ten bude moci využít služeb autobusového zájezdu, který vás za 100 Kč na konci festivalu do Plzně vezme.

 

 

Podobné články

Eternal Hate Fest vol. 15 je za rohem, co důležitého nabídne?

About The Author
- Black, post, doom (sludge/stoner), ambient, noise, drone, post-rock, shoeagez (Harakiri for the Sky, Anomalie, Downafall of Gaia, Sedna, Belphegor, Horna, Blaze of Perdition, Hetroertzen, Sarkrista, Inferno, Alcest, Les Discrets, Lost in Kiev, Last Leaf Down, God is an Astronaut, Infestus, Marduk, Ad Hominem, Rotting Christ, Kroda, Baptism, Khors, Nokturnal Mortum a mnoho dalšího. Redaktor webů: Marastmusic.com, Metalirium.com, Bes Webzine.sk

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na