Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Eskimo Callboy

22.10.Neděle 2017 | 19:00

430CZK

22. 10. 2017 – 19:00, Roxy, Praha

Eskimo Callboy z Německa za poslední rok stihli v Česku vystoupit dvakrát. Tahle oblíbená metalcore parta, jejíž koncerty překypují bouřlivou energií a není jí cizí ani crowdsurfing, se na podzim vrací, tentokrát 22. října na 25. oslavy narozenin klubu Roxy.

Koncerty Eskimo Callboy jsou vyhlášeny neuvěřitelnou dávkou energie, trochou šílenství a živelnou atmosférou. Nejen kapela, ale také fanoušci si koncerty užívají naplno a pouštějí se do všemožných kousků, nechybí ani oblíbený crowdsurfing. Kluci, kteří se dovedně pohybují mezi metalem, hardcorem a elektronikou, se dali dohromady před sedmi lety v Castrop-Rauxel. Mají za sebou čtyři alba a úspěchy v Evropě, USA, Číně a Rusku, přičemž zcela výjimečnou pozici ikony zaujímají Eskimo Callboy v Japonsku. Kapela vyhrála kategorii Up & Coming německých Metal Hammer Award v roce 2013.

Styl kapely se dvěma vokalisty v první linii je popisován jako metalcore řízlý post-hardcorem a elektronikou. Díky jejich kořenům v technu se objevuje také pojem electrocore. Boyband je známý tím, že si v textech neklade žádná velká omezení a tematicky se pohybuje zejména v trojúhelníku mejdan-chlast-sex. Sami svůj styl občas s nadhledem nazývají jako „porno metal“. Eskimo Callboy mají podobný styl jako jejich krajané To the Rats and Wolves, se kterými často spolupracují v rámci společných vystoupení.

Vstupenky můžete pořídit už teď na GoOut.cz za 430 Kč.

Podobné články

Podrobnosti

Datum:
22.10.Neděle 2017
Čas:
19:00
Cena:
430CZK
Štítky Akce:
, , ,

Pořadatel

Rock for People
Webová stránka:
http://www.rockforpeople.cz/

Místo konání

Roxy Club
Dlouhá 33, 11000 Praha
Praha, Česká republika
+ Google Mapa

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>