Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Metal Christmas 2017

16.12.Sobota 2017 | 20:00

100CZK
Melody Svět Hudby

16. 12. 2017 – 20:00, Tradiční kloub, Sušice

Tradice se mají dodržovat. Je to hezký zvyk, a proto bychom jej měli kolektivně udržovat v dobrém povědomí. Nejinak je tomu s Metal Christmas v Tradičním kloubu v Sušici. Letos se zde přežene vichřice vanoucí od thrashe přes punk až k death metalu. Svátek pro všechny tanečníky i klasické headbangers. Startuje se jako obvykle v osm večer po zaplacení symbolické stokoruny. Tak si pište: 16. 12. Sušice v doprovodu Lahar, Anime Torment, Fatality a Terror Society.

Lahar
No řekněte, máme v republice lepší thrash metalovou drtičku? Špička zmíněného žánru rozebere Kloub na molekuly potu a krve. Nutno zažít!

Anime Torment
Chvíli poté, co kapela pokřtí svou novinku „Afterlife“, bude možné ji ochutnávat živě. Hutný death metal ve zbrani, který nemine cíl. Jedno z výrazných jmen naší scény.

Fatality
Až z Brna se na Šumavu mrknou mrtvolní Fatality. Čistě ortodoxní death metal nesmlouvavého výrazu. Americký střih žánru si vzali za vlastní a položí vám jej až k nohám.

Terror Society
Energií prostoupený crust-punk, který se nebrání ani živelnému HC. Respektive HC/SH, neboť parta pochází ze Střelských Hoštic. Nasypou to do vás kadencí kulometu, protože jim není nic svaté. Ano, bude se tančit.

Vstupné krásných 100 Kč

Podobné články

Podrobnosti

Datum:
16.12.Sobota 2017
Čas:
20:00
Cena:
100CZK
Štítky Akce:
, , , ,
Webová stránka:
http://bandzone.cz/koncert/450947-susice-tradicni-kloub-metal-christmass-iii

Místo konání

Tradiční kloub
Tomáše Garrigua Masaryka 120
Sušice, Česká republika
+ Google Mapa

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>