Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Odraedir – křest desky

9.6.Pátek 2017 | 19:00

100CZK

9. 6. 2017 – 19:00, hudební klub EXIT-US, Praha

Je tomu osm let, co byla založena kapela Odraedir. Její začátky byly ve znamení intenzivního zkoušení v ne příliš prostorné garáži v kopcích na kraji lesa nedaleko Bertramky. Časem se Odraedir postavili na vlastní nohy, a tak parta kamarádů, tehdy ještě studentíků, začala aktivně koncertovat a tvořit. Mezitím v Praze hodně kapel vzniklo, další zanikly, ale tahle pětice to ustála a za ta léta vydala demo „Pagan Forest“, EP „Troll’s Cave“ a nyní přichází na řadu krví vykoupené první dlouhohrající album „Legends of the Dark Times“. Z tohoto alba jste již mohli slyšet první skladbu „Path of the Wolf“, která byla uvedena koncem února.
Přijměte pozvání na koncertní křest desky „Legends of the Dark Times“, a aby tomu nebylo málo, se svým novým albem také přijede kapela Desire for Sorrow. Pogratulovat přijedou následující kapely:

Desire for Sorrow
Po demu „Angels of Revenge“ a prvním dlouhohrajícím albu „At Dawn of Abysmal Ruination“ přijede melodická black metalová formace z Českých Budějovic se svým třetím dílem. Album „Visions“ uvedou tento večer, kde také předvedou svoji novou show.

Thanallian
Pražská melodic metalová kapela, která už na první pohled i poslech zaujme svou vokalistkou, která kapelu doprovází hrou na housle.

Wolfarian
Flétny, housle a orchestrální hudba, na to se můžete těšit od této brněnské symfonické folkmetalové bandy. Svou hudbu staví na severských ságách a mytologii, stejně tak jako na keltské kultuře a melodiích.

A samozřejmě pagan metalová smršť značky Odraedir.

Nenechte si ujít tento velkolepý večer. Vstupné 100 Kč

Podobné články

Místo konání

Exit-us club
Sokolovská 195
Praha, Česká republika
+ Google Mapa

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>