Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Revenge in Gitschin fest

20.Leden | 18:00

100CZK

20. ledna 2018 – 18:00, Bar Na Starým, Jičín

Jičín není město, jehož směrem by se upírala pozornost fanoušků metalové muziky. Josefu Hrabáčkovi tamní situace není lhostejná a rozhodl se s tímto stavem něco udělat. Výsledkem je akce nazvaná Revenge in Gitschin fest a lineup vypadá velice zajímavě, tak na koho do baru Na Starým zajít?

Bajonet (Ultra-primitivní a zaostalý thrash metal, Praha) – Když se začalo přemýšlet o pozvání české thrashové kapely, tak Bajonet je rozhodně jedna z prvních, co nás napadla. Ostrý a surový thrash, který na naší akci zapadne jak EET k pokladně!

Murder Inc. (Thrash metal, Beroun) – Profláklá a po pár letech již ostřílená skupina, která hraje jeden z nejčistšího thrash metalu u nás! Přesto se také pojede podívat do našeho skromného města Jičín, aby nám zahrála věci z nejnovější alba „Umlčen navěky“.

Inhuman Torment (Slamming Brutal Pervers Killers Bulldozering Commando, Meziměstí) – Je to trošku změna vzhledem k ostatním žánrům, ale vůbec né zlá. Tenhle death slamming vám dá alespoň prostor se občas nadechnout a napít piva. Na druhou stranu se z vás také rychleji vypaří.

Sadistic Hannibal (Oldschool redneck trash metal, Jičín) – Nově vzniklá kapela buranů z Jičína a okolí! Není traktoru v místním opatství, co by zněl lépe, jak tenhle vidlácký trash, a proto je povinností přijít už jen kvůli tomuto uskupení pracující třídy!

Blitzkrieg Boyz (Crust violence, Trutnov) – Dva ze zakládajících členů legendárního Člověka v Plísni (znáte též pod názvem Kurvičky z perónu) se vrací na scénu s novým uskupením! Znovu uslyšíte nezapomenutelné hity jako „Holubí doom“, „U Sporťáka krev tam cáká“ nebo „Holky ze Sokolky“.

Social Error (Crossover thrash, Náchod) – Asi nejzvláštnější ze všech kapel, která večer zahraje. Věřte nebo ne, ale v sobotu uslyšíte řvát i holku!

Přibližný program:
17:00 – Votvíračka (100,-)
18:00 – Social Error
19:00 – Blitzkrieg Boyz
20:00 – Sadistic Hannibal
21:00 – Murder Inc.
22:00 – Bajonet
23:00 – Inhuman Torment

Šest za kapel za kilo, tak lidi z Jičína a okolí, rukavice je hozená, tak ji nenechte ležet!

Podobné články

Podrobnosti

Datum:
20.Leden
Čas:
18:00
Cena:
100CZK
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/130337907644257/

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>