Farsot, Imperium Dekadenz pracují na albech/Katla vydává skladbu/vychází nový magazín Heavy Metal Atwork

Views

Německá blacková formace Farsot informuje o nahrávání nové desky, která vzniká v německém studiu Woodshed-Studios pod dohledem V. Santury (Triptykon, Dark Fortress). Deska naváže na poslední albumInsects z roku 2011.

Němečtí black metalisté Imperium Dekadenz chystají k vydání své nové album „Dis Manibvs“ (v překladu „To The Spirits Of The Dead“) a stane se tak 26. srpna u Season of Mist.

Ex bubeník Islanďanů Sólstafir Guðmundur Óli Pálmason přichází se svým novým projektem pojmenovaným zvláštně a jednoduše Katla a nabízí k poslechu hudební ochutnávku v podobě skladby„Dómadalur“, kterou si můžete poslehnout níže.

Heavy Metal Artwor, tak se jmenuje nový magazín, zaměřený na umění jako celek (hudba, design, ilustrace, fotografie atd.). Díky kampani IndieGoGo jsou výrobci schopni prozatím vytisknout a prodat 2500 kopií po celém světě. Níže náhled a články prvního čísla.

HMA-Metastazis-01_dmoa5f

 

Podobné články

Farsot, Imperium Dekadenz pracují na albech/Katla vydává skladbu/vychází nový magazín Heavy Metal Atwork

About The Author
- Black, pagan, post, doom (sludge/stoner), ambient, drone, noise (Belphegor, Horna, Kroda, Khors, Harakiri for the Sky, Ad Hominem, Anomalie, Sedna, Amenra, Lost in Kiev, Tábor Radosti, Blaze of Perdition, Mgla, Marduk, Sarkrista, Obscure Sphinx, Netra, White Ward, Darkend, Aosoth, Alcest, Heretoir a mnoho dalšího). Redaktor na: Flowee, Marastmusic, Metalirium, Bes Webzine a dříve na Abysszine, Metal Forever and Metal Man, Hellmagazine, CreativeLife.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>