God Dethroned a Words That Burn s novými videi

Pro milovníky videoklipů, mezi které patříme samozřejmě taky, tu máme dvě žhavé novinky. Jedna se bude týkat zasloužilých veteránů, druhá ukáže dravé mládí.

A jelikož starší mají přednost, tak hopla do Holandska za God Dethroned. Těm se blíží vydání desáté studiovky „The World Ablaze“ (5. května), na kterou museli fanoušci čekat dlouhých sedm let! Na ní se představí čerstvá krev v podobě kytaristy Mikea Fergusona a basáka Jeroena Pompera. Jak to God Dethroned vlastně šlape, na to se můžete podívat ve videu k písni „On the Wrong Side of the Wire“, jež vzniklo pod režisérským dohledem Leroye ter Braaka. A další videa můžeme dle kapely očekávat.

Irští alternativně melodičtí metalisté Words That Burn si svou pozici na metalové scéně teprve budují, ale loňským albem „Regret Is for the Dead“ vykročili celkem dobře. Na albu nechybí skladba „Mirror Perfect Mannequin“, ke které byl natočen videoklip pod taktovkou starého známého Andrewa Browna. Ten už natočil debutový klip Words That Burn „Unalive“. O choregrafii se postarala Amy Ford. Jen se podívete a hlavně zaposlouchejte.

Foto: WormHoleDeath

Podobné články

God Dethroned a Words That Burn s novými videi

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Komentujte

avatar
  Odběr  
Upozornit na