Inferno ohlásili vydání nové desky a lákají na ni promo videem

Česká kultovní stálice Inferno vydá své nové album, které se honosí názvem „Gnosis Kardias (Of Trascension and Involution)“ a vyjde pod labelem World Terror Committee. Tak se stane 4. dubna, bude se jednat o sedmé dílo, nacházející se v útrobách diskografie Inferno. Chystaný počin svým vyzněním i tématikou naváže na předchozí opus „Omniabsence Filled by His Greatness“, který sklidil nemalý úspěch a skupinu doslova vyšvihl mezi špičku světové UG scény.

„Gnosis Kardias (Of Trascension and Involution)“ bude obsahovat tradiční black metalové hodnoty, vyzdvižené psychedelickou mimozemskou magičností a disharmonií. Na desce se také podílel Acherontas V. Priest (Acherontas), zvuk si vzal na starost Tore Stjerna a prvotřídní cover vytvořil peruánský umělec Jose Gabriel Alegría Sabogal. Kapela nabízí k prohlédnutí obal alba a tracklist, níže naleznete také promo ukázku, a brzy vyjde dokonce jedna z šesti skladeb. Nezapomeňte, že Inferno vyjíždí na turné s ukrajinským projektem KZOHH, díky čemuž můžete seanci české astrální sekty prožít v Karviné a Plzni.

Tracklist:

1. The Innermost Disillusion

2. Abysmal Cacophony

3. Upheaval of Silence

4. Ω > 1 (Oscillation in Timelessness)

5. Gate-eye of Fractal Spiral

6. Orison for the Baneful Serpent

INFERNO lineup

Adramelech – vox
Ska-Gul – guitars
Morion – guitars
Crudelis – bass
M – drums

Podobné články

Inferno ohlásili vydání nové desky a lákají na ni promo videem

About The Author
- Black, post, doom (sludge/stoner), ambient, noise, drone, post-rock, shoeagez (Harakiri for the Sky, Anomalie, Downafall of Gaia, Sedna, Belphegor, Horna, Blaze of Perdition, Hetroertzen, Sarkrista, Inferno, Alcest, Les Discrets, Lost in Kiev, Last Leaf Down, God is an Astronaut, Infestus, Marduk, Ad Hominem, Rotting Christ, Kroda, Baptism, Khors, Nokturnal Mortum a mnoho dalšího. Redaktor webů: Marastmusic.com, Metalirium.com, Bes Webzine.sk

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na