Italští folk/black metalisté Selvans v květnu na Melodce!

17. května přijedou do Brna ambiciózní folk/black metalisté Selvans, kteří vystoupí v brněnském klubu Melodka a jako support jim budou sekundovat místní Depths Above, kteří se v Brně blýskli už dvakrát a předvedli moderní formu disharmonického black metalu s vlivy tíživě syrového doomu.

O Selvans se mluví více a více. Kapela vznikla v roce 2014, přičemž vydala prozatím jediné album „Lupercalia“. Na něm se Italové prezentují formou agresivního a přitom atmosferického black metalu, který obsahuje temné folkové vlivy. Pokud chcete důkaz o tom, jak vlastně Selvans hrají, níže předkládáme video, nebo si poslechněte poslední vydaný materiál z minulého roku – live album „Hirpi“.

Selvans Bandcamp

Depths Above Bandcamp

Podrobnosti o akci

Podobné články

Italští folk/black metalisté Selvans v květnu na Melodce!

About The Author
- Black, post, doom (sludge/stoner), ambient, noise, drone, post-rock, shoeagez (Harakiri for the Sky, Anomalie, Downafall of Gaia, Sedna, Belphegor, Horna, Blaze of Perdition, Hetroertzen, Sarkrista, Inferno, Alcest, Les Discrets, Lost in Kiev, Last Leaf Down, God is an Astronaut, Infestus, Marduk, Ad Hominem, Rotting Christ, Kroda, Baptism, Khors, Nokturnal Mortum a mnoho dalšího. Redaktor webů: Marastmusic.com, Metalirium.com, Bes Webzine.sk

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na