Kytarista Enslaved zveřejnil první singl svého ambient projektu

Ivar Bjørnson, kytarista a zakládající člen norských Enslaved, zveřejnil novinkovou píseň svého ambientního projektu BardSpec. Singl nazvaný „Bone“ předesílá vydání debutové desky „Hydrogen“, která vyjde koncem června u labelu By Norse.

„Veřím, že každý fanoušek metalu a hudby obecně, který má rád atmosféru, náladu a trochu psychedelie, si ve světě BardSpec najde něco svého,“ uvedl Ivar pro Metal Hammer, který píseň v premiéře představil čtenářům. „Tento projekt jsem v hlavě nosil deset let, než spatřil světlo světa na Festivalu RoadBurn v roce 2015, a teď je konečně čas vydat i desku. Píseň Bone je meditací o představě síly a odolnosti, ve velkém i malém měřítku,“ dodal Ivar.

Píseň „Bone“ si můžete pustit na SoundCloud účtu labelu By Norse.

Ivar se o projektu rozhovořil už před rokem v rozhovoru pro Decibel Magazine. Celý rozhovor v angličtině si můžete přečíst zde.

Podobné články

Kytarista Enslaved zveřejnil první singl svého ambient projektu

About The Author
- Growler, textař a skalní fanda death/doom metalu

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>