Metalcore and Blackmetal Drinking Session

22. srpna se v Plzni v klubu Parlament uskuteční akce, jež představí jména dvou odlišných žánrů, a to black metalu a coru. CIRCLE OF EXECUTION na vás vysypou svůj řízný metalcore okořeněný deathcorem a rozproudí vám svojí muzikou krev v žilách, CATCH MY STORY zase představí svoji post-hardcorovou tvorbu, ve které mixují hardcore s metalem a punkem, tudíž neváhejte a nenechte si ujít jejich originální hudbu. Z black metalových bažin vylezou plzeňští SÓL, kteří kombinují depressive black metal s doom metalem a folk metalem, jejich muzika působí zasněně, atmosfericky a pohltí vás svojí náladotvorností. Poslední skupinou, jež představí svoji tvorbu, bude ARMILLARIA, která se rovněž prezentuje v temně kovovém hávu. Vlez činí 120 Kč, celé dění započne v 19:00!

FB Událost akce

Podobné články

Metalcore and Blackmetal Drinking Session

About The Author
- Black, pagan, post, doom (sludge/stoner), ambient, drone, noise (Belphegor, Horna, Kroda, Khors, Harakiri for the Sky, Ad Hominem, Anomalie, Sedna, Amenra, Lost in Kiev, Tábor Radosti, Blaze of Perdition, Mgla, Marduk, Sarkrista, Obscure Sphinx, Netra, White Ward, Darkend, Aosoth, Alcest, Heretoir a mnoho dalšího). Redaktor na: Flowee, Marastmusic, Metalirium, Bes Webzine a dříve na Abysszine, Metal Forever and Metal Man, Hellmagazine, CreativeLife.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>