Nergal představil další klip svého projektu „Me and That Man“

Nergal, frontman polských Behemoth, rozhodně nezahálí. Po vydání úspěšného alba „The Satanist“ se svou domovskou kapelou objel svět, aby po návratu domů investoval čas do své představy holičství, která se pod názvem „Barberian Barbershop“ úspěšně rozvíjí, a do toho spojil síly s Johnem Porterem, anglickým písničkářem, a stvořil projekt „Me And That Man“, jehož první klip jsme již v březnu představili zde.

Za několik měsíců se projekt posunul mílovými kroky vpřed – Nergal má za sebou první hrstku koncertů v poloze pro sebe zcela nezvyklé – bez stage outfitu, pyrotechniky a s elektroakustickou kytarou v ruce. Že je to mimořádně nadaný muzikant, který si s touto situací poradil na výbornou, se můžete přesvědčit třeba u vynikajícího záznamu pařížského koncertu zde.

Novinkové video ke skladbě Magdalene“ nabídne porci atmosférického a temného folku s naléhavým refrénem, klip se však rozhodně nehodí ke sledování v práci a dovedu si představit, že polská katolická církev dělá vše proto, aby ho na území Polska odstranila z dosahu polských uživatelů Youtube. Spojení nahoty a Ježíše okomentoval Nergal slovy:

„Řekněme, že Ježíš opravdu existoval. Byl to vůdce nově vzniklé sekty, a když se podíváte na historii, všichni guruové, všichni charizmatičtí vůdci se obklopovali krásnými ženami a využívali toho. A vsadím se, že Ježíš byl úplně stejný. Nicméně jednoho dne, jako každý Casanova, narazil na ženu, do které se zamiloval, říkejme jí třeba Magdalene. A Magdalene odolává jeho svádění, a tak na ni vytáhne nejsilnější kalibr, aby ji dostal: mění vodu ve víno, chodí po vodě… A k čemu to vedlo? Pusťte si písničku a zjistíte to sami.“

A když už se přetřásá Nergal, na závěr zmíním, že se dostal do hledáčku lovců skrytě homosexuálních celebrit: podle nich muž, který plní Instagram fotkami skvěle pěstěného vousu a pečlivě voleného oblečení, prostě nemůže být heterák. Nakouknout pod pokličku koncertů Behemoth, Me and That Man i Adamova soukromí a podnikání můžete na jeho Instagramovém profilu zde: https://www.instagram.com/nergal69/?hl=cs

Podobné články

Nergal představil další klip svého projektu „Me and That Man“

About The Author
- Growler, textař a skalní fanda death/doom metalu

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Gord Recent comment authors
  Odběr  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Gord
Admin

faktická chyba.. klipu je již více.