Nová videa od Acid Force, Crematory a Lamori

Na konci pracovního týdne byly zveřejněny tři nové videoklipy a bylo by nezdvořilé se o ně s vámi nepodělit. Jdeme na to.

A začneme u thrash metalistů z Banské Bystrice Acid Force. Mládenci zapřáhli traktor, za něj přivázali surf a šli se vydovádět na pole. K tomu si vzali kytary, bicí, mikrofon, kameru, aby to všechno natočili pro videoklip k písni „Y. C. S.“ z jejich alba „Atrocity for the Lust“, jenž vyšlo loňského roku u labelu Support Underground.

Fanoušci industriálních gotiků Crematory už jistě vyhlíží datum 13. dubna, kdy vychází německé kapele album „Oblivion“. To nabídne hned třináct kousků včetně písně „Salvation“, ke které bylo natočeno video. Jelikož Crematory za roky své kariéry ví, jak má všechno správně znít, můžeme očekávat další povedenou nahrávku.

Poslední novinkou je klip od finských melancholiků říkajících si Lamori. Kapela si libuje v klasických hororech a videem k písni „Until Death (Do Us Part)“ chtěla udělat vizuální „zesilovač“ pro zmíněnou píseň. „Until Death (Do Us Part)“ najdete ne desce „To Die Once Again“, jež vyšla u italského labelu WormHoleDeath.

Foto:WormHoleDeath

Podobné články

Nová videa od Acid Force, Crematory a Lamori

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na