Nová videa od Hypnos, In Flames a Ereb Altor

Česká death metalová legenda Hypnos svou tvorbou na aktuálním albu „The Whitecrow“ někoho zaskočila, někoho ohromila. Na desce se objevují momenty, kdy se ocitáme za hranicemi death metalu. To ovšem není případ skladby „One Flesh, One Blood“, ke které natočili Hypnos videoklip. O ten se postaral Marek ‚Frodys‘ Pytlík, jenž už s kapelou pracoval na lyrics videu k písni „The Whitecrow“.

To švédští In Flames taky kdysi experimentovali, až jim to zůstalo. Z melodeathové kapely se postupem času stalo těleso pohybující se ve vlnách melodického groove až alternativního rocku. Loni tuto tvář nabídli na své dvanácté studiovce „Battles“. Tuhle desku uzavírá skladba „Save Me“, ke které dnes zveřejnili In Flames videoklip.

Jiná švédská kapela, Ereb Altor, vydání své desky teprve chystá, a pokud vám není známo datum, poznačte si 28. července. Novinka má název „Ulfven“ a po roztočení nosiče v přehrávači uslyšíte osm skladeb. Jako návnadu vypustili tihle Vikingové skladbu „En Synd Svart Somm Sot“.

A nakonec zabrousíme do Polska za kapelou Darzamat. Dlouho o nich nebylo nic slyšet, ale tomu je konec. Darzamat začali pracovat na nové muzice ve stylu symfonického black/gothic metalu. I proto kapela sáhla do tracklistu své zatím poslední desky „Solfernus‘ Path“ (2009) a za dohledu Beniamina Szweda vzniklo video k písni „Pain Collector“.

Foto:facebook.com/HypnosCZ

Podobné články

Nová videa od Hypnos, In Flames a Ereb Altor

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Royal Blunt Recent comment authors
  Odběr  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Royal Blunt
Člen

ti Hypnos jsou top