Nové kapely na Agressive a Gothoomu

V posledních dnech se opět rozšířily lineupy kapel jak na Agressive Music Festu, tak i na slovenském Gothoom open air. Tak pojďjme na to, je o co stát!

Gothoom open air ohlásil další těžkou váhu do své sestavy. Exodus lze označit bez debat za thrash metalovou legendu a její koncerty jsou pověstné pořádnou wall of death. Za mikrofonem je už nějakou dobu ostřílený navrátilec Steve „Zetro“ Souza, který se těší velké přízni fanoušků. Tak šup do kotle. Českou trojici Tortharry taky není třeba nijak zvlášť představovat, vždyť 26 let na scéně je sama o sobě skvělá vizitka. Nelítostný death metal s nálepkou Made in Czech! Na své si přijdou i příznivci švédské death metalové školy, protože na Gothoom se dostaví i partička okolo ex-kytaristy Amon Amarth Andersa Biazziho, Just Before Dawn. Poslední kapelou tohoto výčtu jsou domácí death metalisti Dementor, již na festivalu oslaví rovných třicet let.

Organizátoři Agreessive Music Festu oznámili dvě nové kapely. Tou první jsou irští melodeath/alternativci Words That Burn, kteří loni vyslali do světa povedený debut „Regret Is for the Dead“. Druhá banda se do Pohoří vrátí po třech letech. Těšte se na symfoniky z Turnova – Deathward.

Informace o vstupenkách a dosud zveřejněných kapelách najdete na stránkách festivalů:

Odkaz na Gothoom a na Agressive

Foto:Gothoom.com

 

Podobné články

Nové kapely na Agressive a Gothoomu

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na