Nové klipy od Ithilien a Anomalie

Belgičtí folk metalisti/metalcoristi Ithilien mají před vydáním své druhé desky, jenž ponese název „Shaping the Soul“. Ta bude venku 17. února u labelu WormHoleDeath a bude na ní rovných deset pecek. A jak lépe navnadit fanoušky na album než videoklipem? Proto Ithilien přichází s videem k první písni na albu, „Blindfolded“, které zrežíroval Bram Mervillie.

Pokud vyznáváte chmurnější a melancholické melodie, tak i pro vás by se něco našlo. Anomalie je post metalové uskupení z Rakouska, jež umí rozpoutat pořádnou dávku nervozity a emocí. Hlavou kapely je multiinstrumentalista Marrok, jemuž vypomáhají Thomas Doring (basa) a Lukas S. (bicí). Singl Vision IV: Illumination je předzvěstí třetí řadovky Visions, jenž nabídne sedm hudebních vizí a k dostání bude 17. března. Klip Vision IV: Illumination byl natočen o zimním slunovratu 2016 a režii měl na starosti Andreas J. Borsodi.

Foto:facebook.com/The.Anomalie.Experience

Podobné články

Nové klipy od Ithilien a Anomalie

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>