Nové muziky není nikdy dost

V Českých Budějovicích se dala v červenci letošního roku dohromady parta čtyř muzikantů, kteří si dali jmého Frozen Poppyhead. Dle svých slov hrají tak tvrdě, jak jen to cítí. Jaké mají Frozen Poppyhead cítění, se můžete přesvědčit v lyric videu k písni „Hectic“, jež je po skadbě „Bleeding of Doom“ druhým počinem čtveřice z jižních Čech.

Před pár dny se připomněla lyric videem i melodeath kapela z USA, Starkill. Loňské album „Shadow Sleep“ nabízí kvalitní materiál, tak proč si jej nepřipomenout písní „No Savior“.

Dánští thrasheři Impalers si nachystali video ke skladbě „Color Me White“ ze své aktuální desky „The Celestial Dictator“ (1. 9.). Zajímavé video, které napsal sám život…

To švédským melodic groove metalistům z The Unguided vyjde nové album „And the Battle Royale“ až v listopadu. To nám však nebrání, abychom do něj mohli lehce proniknout už teď prostřednictvím písně „Legendary“. A pozor, můžete si poslechnout i nového kytaristu a zpěváka čistých vokálů, Jonathana Thorpenberga.

A nakonec Moonspell. Pětice z Portugalska vzdává na nové desce „1755“ poctu své zemi a jejím dějinám. První uvolněnou písní v podobě lyric videa je „Todos os Santos“, doplněná i o anglický text. Na celé album si počkáme do 3. listopadu.

Foto:facebook.com/moonspellband

Podobné články

Nové muziky není nikdy dost

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na