Nové pecky od Bloody Obsession a Lamori

Orlovští death metalisté Bloody Obsession slaví letos desáté narozeniny a od 18. září dřeli na dárku nejen pro sebe, ale hlavně pro své fanoušky. Tím dárkem je CD nazvané „Husaria“a jedná se o osm fláků s hnilobným oldschool nádechem! Deska byla natočena v jablunkovském GM Studiu pod dohledem Martina Roženky. „Husaria“ vychází 20. prosince, kdy se objeví jako příloha v Pařátu. Jestli váháte s pořízením, tak kapela zveřejnila skladbu „Lamentation of the Fallen“, která naznačuje velice slibný materiál!

Další novinkou je skladba „To Die Once Again“ z poslední stejnojmenné desky od finských melo gotiků Lamori. Kapela si splnila menší sen, když natočila k této písni videoklip. Snahou bylo natočit čistý a nevinný pohled s hořkosladkým koncem, čehož se pod režisérským dohledem Caroliny Juselius podařilo.

Foto:facebook.com/Bloody-Obsession

Podobné články

Nové pecky od Bloody Obsession a Lamori

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>