Nové videa od Exorcizphobia a Archeonic

Hned dvě české partičky vyrukovaly s novými videi, které určitě potěší nejen jejich fanoušky, ale všechny fanoušky sledující tuzemskou scénu.

Začneme v Trutnově u dobře známé thrashovky Exorcizphobia. Kluci chystají na březen album „About Us Without Us“, jež vyjde pod labelem Support Underground a můžeme od něj očekávat velice slušný náklep. Aby do března utíkal čas příjemněji, je venku klip k titulní skladbě nesoucí název „About Us Without Us“, ve kterém kameru a postprodukci obstaral Matyáš Paster z Paster Production.

Groove metalová kapela z Mohelnice Archeonic vydala na konci roku 2016 EP „16th Dimension“, které bylo řádně propagováno v rámci koncertních vystoupení. Teď však nastává čas pro opanování monitorů! Archeonic totiž natočili klip k písni „Pariah“, tak dejte play a vše si náležitě vychutnejte.

Foto:facebook.com/EXORCIZPHOBIA

Podobné články

Nové videa od Exorcizphobia a Archeonic

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>