Nové videa od Heidevolk, Meltdown a Sarkonie

Holandští pohani z Heidevolk odstartují rok s novou deskou „Vuur van Verzet“, která vyjde 12. ledna u Napalm Records. Desku bude otevírat skladba „Ontwaakt“, ke které byl natočen videoklip. Z videa je poznat, že Heidevolk ze své cesty neuhnou ani o píď a pokud bude mít „Vuur van Verzet“ podobný charakter, začne rok velice hezky.

Norská groove/deathcore kapela Meltdown vydala v březnu svůj debut „Answers“ a teď přišla s nečekaným coverem. Šestice z Fredrikstadu si vzala na paškál píseň „Diamonds“ od R’n’B zpěvačky Rihanny. Proč zrovna tahle skladba? Jak Meltdown uvedli, nápad se jim držel v hlavě asi rok. Kapelu zaujaly hlavně melodické sbory a v protože disponují hned dvěma zpěváky, šli na tom po svém. Jak se to povedlo, posuďte sami.

Poslední novinku má na starosti symfonicko metalová kapela z Olomouce Sarkonia. Ta natočila video k baladě „Temný anděl“, kde se výrazně pod herecké výkony, kostýmy a bitevní scény podepsala skupina historického šermu Salva Quardia.

Foto:facebook.com/heidevolkofficial

Podobné články

Nové videa od Heidevolk, Meltdown a Sarkonie

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>