Nové video Kaar a další aktuality z tuzemska

Během svátků by se nemělo nic dělat, ale říkejte to třeba muzikantům. Na povrch vyplulo hodně zajímavých a potěšujících zpráv, tak si je pojďme shrnout na jednu hromádku.

Když jsme vás před měsícem informovali o chystaném debutu martinských Bloodcut, psali jsme o nich jako o duu, což už neplatí. Bloodcut už jsou ve třech, Janka a Slávka doplnil zpěvák Michal. Pro Michala je to debut na metalovém poli – tak hodně zdaru. Co se týká novinky „The Old Cemetery Stories“, ta je už k dostání u vydavatelství Support Underground.
Českobudějovičtí metalcoroví gentlemani Colp dělají na novém albumu a poslední dny si užívají v táborském studiu Woodland. Basu, bicí a kytary už mají zmáknuté a do léta by mělo být hotovo. Album bude venku na podzim, kdy Colp čeká oslava dvacátých narozenin. Další info bude následovat.
Nové album chystají i pražští thrasheři Dying Behind Bars. Novinka „Wrecked“ se objeví ke konci roku. Kapela se chystá na její nahrávání, ale některé skladby z ní už rube na koncertech.
A nakonec snad potěšíme fanoušky domácí thrash metalové scény. Pražští uličníci Kaar vypustili video k písni „Najít svoji pravdu“, jež je na loňském splitku, na kterém spojily síly jednotky Kaar, Catastrofy a Exorcizphobia.

Foto:facebook.com/KAARthrash

 

 

Podobné články

Nové video Kaar a další aktuality z tuzemska

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Odběr  
Upozornit na