Novinky u Epidemie Records

Label Epidemie Records si nachystal pár novinek, o které by byla škoda se nepodělit. První věc se týká webových stránek, na kterých byl v létě 2017 spuštěň zbrusu nový e-shop! Během podzimu se ještě vše dolaďovalo a nyní už vše běží v naprosté parádě. Přesvědčit se můžete na www.epidemie.cz.

Ve čtvrtek 8. 2. 2018 vyjdou dva nové tituly. Nové album finského projektu Jääportit a debutní album nového českého projektu Elbe. Předprodej obou titulů byl už odstartován v našem e-shopu.

Turné Svlékni tmu tour 2018 – kapely Dying Passion, Elbe a Between the Planets se během února a března představí na devíti klubových zastávkách. Podrobný rozpis koncertů naleznete na stránkách labelu.

Forgotten Silence – Kras. Ano, Forgotten Silence vydají své nové, dlouho očekávané album u Epidemie Records. Stane se tak na přelomu března a dubna.

25 let Epidemie Records. 25 let není zrovna málo. Redaktor Rádia Wave Viktor Palák ve svém pořadu Echo přináší průřez historií. Pokud máte 60 minut času a chcete se ohlédnout zpět, můžete poslouchat zde.

Podobné články

Novinky u Epidemie Records

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>