Novinky ze světa atmosferického metalu

Rakouská post-black metalová skupina Harakiri for the Sky uvolnila k poslechu teaser k chystané desce. Kapela, dle svých slov na facebooku, již začala s pracemi. Vůbec poprvé nebude na řadovce HftS použit bicí automat. Místo něj se představí světová třída Krimh (Septicflesh). Další informace brzy. Harakiri for the Sky se v prosinci představí na Hellhammer festivalu, a to 1.12. v Praze, 2.12. v Ostravě a 3.12. v Brně.

Ruští post-doom metalisté Below the Sun nedávno vydali novou desku „Alien World“. Nyní kapela představuje svůj nový videoklip k písni Dawn For Nobody“. Na oficiálních stránkách kapely si můžete nový materiál objednat.

Seznamte se. Tohle je kapela ColdCell a pochází ze Švýcarska. Je to poměrně nová skupina a tvoří ji členové mystiků Schammasch. Jejich nová deska Those vyjde 3. listopadu prostřednictvím labelu Czar Of Crickets Productions. Na tomto odkazu si můžete poslechnout malou ochutnávku v podobě písně „Tainted Thoughts“. Hudebně má jít o temný black metal s psychedelickými a doomovými vlivy a s tématikou pojednávající celkově o marnivosti lidské existence.

O produkci se postaral Victor Bullok ve studiu Woodshed (Triptykon, Farsot, Schammasch, Dark Fortress).

Podobné články

Novinky ze světa atmosferického metalu

About The Author
- Black, pagan, post, doom (sludge/stoner), ambient, drone, noise (Belphegor, Horna, Kroda, Khors, Harakiri for the Sky, Ad Hominem, Anomalie, Sedna, Amenra, Lost in Kiev, Tábor Radosti, Blaze of Perdition, Mgla, Marduk, Sarkrista, Obscure Sphinx, Netra, White Ward, Darkend, Aosoth, Alcest, Heretoir a mnoho dalšího). Redaktor na: Flowee, Marastmusic, Metalirium, Bes Webzine a dříve na Abysszine, Metal Forever and Metal Man, Hellmagazine, CreativeLife.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Odběr  
Upozornit na