Novinky ze světa atmosferického metalu

Rakouská post-black metalová skupina Harakiri for the Sky uvolnila k poslechu teaser k chystané desce. Kapela, dle svých slov na facebooku, již začala s pracemi. Vůbec poprvé nebude na řadovce HftS použit bicí automat. Místo něj se představí světová třída Krimh (Septicflesh). Další informace brzy. Harakiri for the Sky se v prosinci představí na Hellhammer festivalu, a to 1.12. v Praze, 2.12. v Ostravě a 3.12. v Brně.

Ruští post-doom metalisté Below the Sun nedávno vydali novou desku „Alien World“. Nyní kapela představuje svůj nový videoklip k písni Dawn For Nobody“. Na oficiálních stránkách kapely si můžete nový materiál objednat.

Seznamte se. Tohle je kapela ColdCell a pochází ze Švýcarska. Je to poměrně nová skupina a tvoří ji členové mystiků Schammasch. Jejich nová deska Those vyjde 3. listopadu prostřednictvím labelu Czar Of Crickets Productions. Na tomto odkazu si můžete poslechnout malou ochutnávku v podobě písně „Tainted Thoughts“. Hudebně má jít o temný black metal s psychedelickými a doomovými vlivy a s tématikou pojednávající celkově o marnivosti lidské existence.

O produkci se postaral Victor Bullok ve studiu Woodshed (Triptykon, Farsot, Schammasch, Dark Fortress).

Podobné články

Novinky ze světa atmosferického metalu

About The Author
- Black, post, doom (sludge/stoner), ambient, noise, drone, post-rock, shoeagez (Harakiri for the Sky, Anomalie, Downafall of Gaia, Sedna, Belphegor, Horna, Blaze of Perdition, Hetroertzen, Sarkrista, Inferno, Alcest, Les Discrets, Lost in Kiev, Last Leaf Down, God is an Astronaut, Infestus, Marduk, Ad Hominem, Rotting Christ, Kroda, Baptism, Khors, Nokturnal Mortum a mnoho dalšího. Redaktor webů: Marastmusic.com, Metalirium.com, Bes Webzine.sk

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na