Ačkoliv je kapela Fox Territory z Brna hrající progressive metal/punk trochu jiný šálek kávy, než který se mi objevuje na stole, tak v případě téhle grupy udělám drobnou výjimku. A to především proto, že jsem shledal jistou oblibu v progressive metalu, takže vše s tímto spojené je mi blízké. Samozřejmě, že se toho najde dost, co stále nějak nedávám u toho stylu, ale nikdy neříkej nikdy a někde začít musím.

Kapelu Fox Territory tvoří čtyři studenti ve věku 23-24 let a hrají spolu asi 5 let. Nedávno vydali své debutové singly „Platonic Depth“ a „Hook, Line & Sinker“, na které tvrdě pracovali dva roky. Dlouhou dobu hledali zpěváka, ale nakonec se rozhodli pro mezinárodní spolupráci s vynikajícím zpěvákem z irského Dublinu, Colmem McGuinnessem. Kvality této kapely ostatně  posuďte sami.

Podobné články

Nový brněnský objev – Fox Territory

About The Author
- Prakticky neexistuje nic, co bych o sobě nevěděl, ale zároveň nic, co bych chtěl, aby věděli ostatní. Podstata tajemna :-)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>