Paradise Lost – The Plague Within (2015)

1.června vyjde nové CD anglických doom gotiků Paradise Lost, které ponese název The Plague Within. Podle kapely má jít o velmi melodické a ponuré album, jenž zaujme death metalovým nádechem!

paradise-lost31385

Podobné články

Paradise Lost – The Plague Within (2015)

About The Author
- Black, pagan, post, doom (sludge/stoner), ambient, drone, noise (Belphegor, Horna, Kroda, Khors, Harakiri for the Sky, Ad Hominem, Anomalie, Sedna, Amenra, Lost in Kiev, Tábor Radosti, Blaze of Perdition, Mgla, Marduk, Sarkrista, Obscure Sphinx, Netra, White Ward, Darkend, Aosoth, Alcest, Heretoir a mnoho dalšího). Redaktor na: Flowee, Marastmusic, Metalirium, Bes Webzine a dříve na Abysszine, Metal Forever and Metal Man, Hellmagazine, CreativeLife.

2 komentáře

 • Gord
  Reply

  Zřejmě se Holmesovi zalíbila poloha hlasu a styl muziky jaký hraje Bloodbath. Podle mě sice nepůjde o nic přelomového , spíše návrat ke kořenům, ale i tak se na to těším.

  • Radek
   Reply

   Taky jsme zvědavý, potěšili by mě prvky z minulosti, z posledních alb a k tomu něco čerstvého. Podle mě to bude hlavně o soundu ten death, max občas nějaký growl no. Nechme se překvapit.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>