Pařát č. 77 vychází

První rozhovor s Jeremy Wagnerem dělali v Pařátu v roce 2011, rok a něco po sebevraždě Joe Ptaceka, vokalisty jeho kapely Broken Hope. Tehdy to byl svým způsobem zlomený muž, který přišel o poslední iluze. Ač naděje umírá poslední, bylo na něm patrné, že ve vzkříšení kdysi slavného jména deathmetalového podzemí už nevěří. A vidíte, zdánlivě nemožné se stalo skutečností. Po letech tento člověk komunikoval v úplně jiné náladě, plný optimismu.

To samé se nedá říct o vzniku aktuálního 77. čísla. Optimismus nás v posledních fázích jeho vzniku opouštěl až moc rychle. Souhrou několika špatných okolností jsme nestihli každoroční plánované vydání na Brutal Assaultu, čímž jsme se zároveň připravili o osobní setkání s vámi. Z našeho pohledu to vlastně byla asi nejhorší uzávěrka za posledních x let. Však to znáte… když se něco pokazí, už se to začne sypat. Nicméně dílo se zdařilo a snad vás potěší. Aktuální informace i návraty do historie.

Součástí aktuálního Pařátu je i debutové album Dead Carnage „Flesh, Blood, Orgy“. Především fanoušci old school death metalu si přijdou na své.

Kompletní obsah najdete na paratmagazine.com

Podobné články

Pařát č. 77 vychází

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na