Představujeme: Depths Above

Chození na koncerty někdy přináší opravdu zajímavé příběhy a rozšiřuje obzory hudby. Můj poslední příběh, jak jsem poznal dobrou začínající kapelu, začíná na grindovém koncertu v Brně, kde jsem potkal Itala Lucu žijícího pět let v Česku. Mezi řečí se zmínil, že má doomový projekt, se kterým aktuálně začíná vystupovat a nahrávají album.

A tak jsem poznal Depths Above – začínající death-doom metalovou kapelu z Brna, která ovšem není postavena ze žádných začátečníků.

Kytarista Luca má ve své rodné Itálii projekt Bhagavath (https://bhagavat.bandcamp.com), bubeník Honza je bývalým členem kapely Inferno a basák Ivan a druhý kytarista Kuba mají své prsty ve stonerové kapele DesertWitch.

Depths Above se uvedli svým první demáčem na Bandcampu a píseň The Descent je zde volně ke stažení. Již brzy se představí na dalších koncertech, jeden z nich tu brzy uvedu.

Link: https://depthsabove.bandcamp.com/releaseshttps://www.facebook.com/DepthsAbove/

 

 

Představujeme: Depths Above

About The Author
- Metal addicted!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>