Red Moon Architect s novým singlem

Red Moon Architect, melodičtí doomoví mágové z Kouvoly, tento rok srší sprškami depresivních jiskřiček a nezdolnou kreativitou. Potom, co oslnili skvělým albem „Return of the Black Butterflies“, které jsme na Obscuru recenzovali v dubnu, už se zase vrhli do práce. A výsledkem je stylová píseň s dokonalými proporcemi finského melodického death-doomu. Tentokrát ostřejší a svižnější nájezd, doprovázený magií křehkého hlasu vokalistky Anni Viljanen pod zkušenou taktovkou hlavního tvůrce kapely Saku Moilanena, s názvem „Rising Tide“ přímo vyzývá k otázce, jestli Red Moon Architect pracují na nějakém dalším, objemnějším materiálu. Pokud ano, „Rising Tide“ je hodně zajímavou ukázkou nové tvorby.

Recenze: Red Moon Architect – Return of the Black Butterflies

„Rising Tide“ jistě zazní i na speciálním zimním tour, na které Red Moon Architect vyjíždějí s podporou Swallow the Sun. Bohužel se oba tahouni melodického doomu budou prozatím pohybovat jen ve Finsku. Je to asi logické. Doma mají právě tu pravou, zimní a správně depresivní kulisu pro svou tvorbu.

Podobné články

Red Moon Architect s novým singlem

About The Author
- Suomi - Finnish metal from Aamunkajo to Zyprexa - Rubrika: Finský koutek

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>