Rockfest Dačice – aneb místo, kde dostali Hentai Corporation po držce

Jak už název napovídá, Hentai Corporation dostali po tlamě, tedy konkrétně jejich zpěvák, ale ne jen tak někde. Přímo na pódiu od maskulinního plešouna, jemuž se nelíbilo vystoupení této pražské smečky. Co si budem povídat, jejich show není pro všechny. Nadávky, osočování, velice vulgární humor, ale proto si je snad festivaly zvou, ne? Pokud organizátoři Rockfestu Dačice neměli ponětí, co jsou kluci zač, tak by si v prvé řadě měli nafackovat oni, protože potom, co dostal zpěvák Hentaiů faciáše, byla kapela vykázána z pódia, také jim byla vypovězena smlouva a areál museli opustit. Viz oficiální prohlášení na FB Rockfestu Dačice.

VELKÁ OMLUVA VŠEM NAŠIM VĚRNÝM NÁVŠTĚVNÍKŮM ROCKFESTU
Během vystoupení kapely Hentai Corporation došlo k velkým slovním urážkám a nepřístojnostem zpěváka a z toho důvodu bylo vystoupení předčasně ukončeno. Ještě jednou se vám všem omlouváme, je nám to velice lito. Kapele jsme smlouvu vypověděli a byli vykázáni z prostor areálu.

Dle příspěvků na FB Rockfestu Dačice bylo celé vystoupení Hentai Corporation (zřejmě) doprovázeno házením piv po kapele, což opravdu nechápu, jak mohla ochranka takovou věc dopustit, když lidí tam rozhodně nebylo tolik, aby nešlo poznat, kdo byl tak blbý a házel kelímky od piva. Jedno je ale jisté, kluci se opřeli do Lucky Bílé, a jakmile někdo urazí na nějaké podobné akci Lucku Bílou, je zle!

Hentai Corporation se k tomu zatím nevyjádřili, ale asi to nic „voňavého“ nebude. Tak či tak, organizátoři Rockfestu Dačice by zasloužili minimálně přes prsty a „security“, která tohle dopustila, by si zasloužila nějaký podnětný trest. Rockfest Dačice pro mě bude už navždy zapsán jako  Hentaiové dostali po držce“.

Rockfest Dačice – aneb místo, kde dostali Hentai Corporation po držce

About The Author
- Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>