Ross Thompson přiveze do Prahy svůj druhý projekt

Vokalista Ross Thompson z populární německé a capella formace Van Canto přijede v listopadu na tři koncerty do České republiky se svojí druhou kapelou The Display.

Pojem Van Canto je metalovým fanouškům v Česku dobře známý, za více než 10 let své existence se u nás tento originální soubor, který při svých vystoupeních nepoužívá kromě bicích žádné hudební nástroje, zastavil již nesčetněkrát. Ať už šlo o vystoupení na různých festivalech, nebo poslední návštěvu v rámci turné v roce 2016 v Masters of Rock Café ve Zlíně a v pražském MeetFactory, jednalo se vždy o unikátní zážitek. Ještě nějaký čas před tím, než vznikl soubor Van Canto, založil kytarista David Hambach (později známý z kapely Bloodwork) na počátku nového tisíciletí rockovou formaci The Display, se kterou vydal své první EP v roce 2002. V průběhu prvních let došlo k několika personálním změnám, a k postu frontmana se tak dostal talentovaný Ross Thompson. The Display odehráli řadu akci a setkali se s velmi pozitivními ohlasy fanoušků. O pár let později se však všichni členové rozprchli do jiných projektů a svého pořádného reunionu se The Display dočkali až v roce 2015.

V rámci společného turné s domácí kapelou To Age se v listopadu uskuteční tři koncerty The Display v České republice:

16. 11. 2017 – MC Fabrika, České Budějovice
17. 11. 2017 – RC Ponorka, Pardubice
18. 11. 2017 – Chapeau Rouge, Praha

Vystoupení kapely The Display by si neměl nechat ujít žádný fanoušek souboru Van Canto ani příznivce kapel okolo kvalitního melodického rocku a metalu.

Vstupenky nadete na smsticket.cz a pro více info si klikněte na fb kapel nebo na fb pořádající agentury BrainWave Production

Podobné články

Ross Thompson přiveze do Prahy svůj druhý projekt

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>