The Agonist, Sirenia a The Birthday Massacre oznamují turné!

Milovníci zpěvaček v metalových kapelách mohou zajásat, protože v říjnu letošního roku provane Evropou vítr v podobě tour tří kapel tohoto ražení. V rámci sedmnácti zastávek se i českým fanouškům představí The Agonist a The Birthday Massacre z Kanady spolu s norskou kapelou Sirenia. Česká zastávka jest naplánována na 4. 10. do ostravského klubu Barrák.

Mí dlouhodobí osobní oblíbenci The Agonist s charismatickou zpěvačkou Vicky Psarakis dorazí se svým zatím posledním albem Five, ze kterého můžete ochutnat například skladbu „The Hunt“. Tahle show vás sedět nenechá!

Jejich krajané The Birthday Massacre nedávno vydali nové album Under Your Spell“, a tak pro fans téhle králičí smečky bude krom zpěvačky Chibi i něco nového k obdivování. Jako ochutnávku teď však nabídnu song In the Dark“ z úspěšného válu Pins and Needles“, který letos oslavil sedmé narozeniny.

Po personálních změnách, ze všech stran už probraných, se již zřejmě ustálená Sirenia se zpěvačkou Emmanuelle Zoldan vrhla do koncertování, a tak po loňském podzimním koncertu v Praze a letošní letní zastávce na plzeňském Metalfestu do třetice v Česku zavítá na Moravu. S sebou doveze aktuální album Dim Days of Dolor“, ze kterého si pusť stejnojmenný singl.

 

Fact Files:

The Agonist, Canada
Line up: Vicky Psarakis, Danny Marino, Chris Kells, Simon McKay, Pascal „Paco“ Jobin
Merch a album kup tady: https://www.districtlines.com/The-Agonist
FB: https://www.facebook.com/TheAgonistOfficial
oficiální web: http://theagonistband.com

Sirenia, Norway
Line up: Morten Veland, Jan Erik Soltvedt, Jonathan A. Perez, Emmanuelle Zoldan
Alba atd. kup tady: https://shop.napalmrecords.com/sirenia
FB: https://www.facebook.com/pg/sirenia
oficiální web: http://www.sirenia.no

The Birthday Massacre, Canada
Line up: Chibi, Rainbow, M. Falcore, Rhim, Owen, Nate Manor
Merch a alba kup tady: https://www.kt8merch.com/store/pages/thebirthdaymassacre
FB: https://www.facebook.com/TheBirthdayMassacre/
oficiální web: http://thebirthdaymassacre.com/

Podobné články

The Agonist, Sirenia a The Birthday Massacre oznamují turné!

About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>