Změny u Heaving Earth

V pražské death metalové úderce Heaving Earth se mění sestava. Po vzájemné dohodě odcházejí Jirka Zajíc (bicí) a Michal Štěpánek (vokály). Možnost vidět aktuální sestavu máte na dvou akcích, 19. 8. v Pyskowicích (Polsko) a 2. 9. na Infernal Festu v Jaroměři, kde se odehraje derniéra sestavy z období desky „Denouncing the Holy Throne“. Takže kdo chce Heaving Earth ještě vidět, ať neváhá a míří začátkem září do Jaroměře. Každopádně to nevnímejte jako zánik Heaving Earth, ale spíše jako restart. Zbytek kapely bude nadále připravovat materiál pro třetí desku, který je již z většiny hotov a pro který je potřeba sehnat kvalitního bubeníka. 

Tím se samozřejmě uvolnil prostor pro případné zájemce o bubenický post v řadách Heaving Earth. Post zpěváka už je obsazen a jméno nového spoluhráče kapela brzo oznámí. Pro více informací sledujte FB profil kapely.

 

Podobné články

Změny u Heaving Earth

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>