Kerry King, kytarista thrashové legendy Slayer, se v nedávném interview pro EMP Rock Invasion vyjádřil k situaci v kapele, především pak k budoucnosti basáka zpěváka Toma Arayi.

„Je to nejisté, tak to prostě je. Asi se mu líbí schovávat karty v rukávě nebo co,“ konstatoval King, a pokračoval: „Já sám nemám odpověď. Doma pořád odkládám věci, do kterých se chci pustit, protože nevím, jestli za dva roky ještě budu pracovat. Doufám, že budu pracovat ve Slayer, protože co jiného bych taky měl dělat? Vylezl jsem ze střední a hned jsem jel na turné.“ Sám se na konec hudební kariéry necítí: „Já končit nechci, rozhodně ne po tak výborné desce.“

Samotný Araya se k na téma on a kapela vyjádřil v dřívějším rozhovoru pro server Loudwire: „Po pětatřiceti letech už je čas odejít do důchodu. Kapela už funguje třicet pět let, a to je sakra dlouho, takže pro mě ten čas nadešel. Když jsme začínali, všechno bylo skvělé, protože jsme byli mladí a nezničitelní. Pak jsem ale založil rodinu a létat po světě bylo najednou mnohem složitější. Teď, v situaci ve které jsme, si to můžu dovolit, můžu letět domů za rodinou, když máme volno, což nešlo, když moje děti vyrůstaly. Teď už jsou dospělí a já toho můžu konečně využít.“

Po smrti Jeffa Hannemana hodně fanoušků považovalo pokračování bez něj za svatokrádež; pokračování bez Arayi si v této situaci dokáže představit asi sotvakdo. Jedinou otázkou tak zůstává, zda přijde nabídka na turné, kterou Tom Araya nedokáže odmítnout.

Rozhovor s Kerry Kingem si v původním anglickém znění můžete pustit zde:

Rozsáhlý rozhovor s Tomem Arayou z loňského července, kde Tom mluví nejen o kapele a budoucnosti v ní, si můžete přečíst na blogu Noisey:

http://noisey.vice.com/blog/slayer-tom-araya-2015

O autorovi

Growler, textař a skalní fanda death/doom metalu

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x