DEADLY STORM IN BOŽKOV 9

Již deváté pokračování smrtelné bouře vypukne v Plzni 21.3.2015 v 16 hodin. Kdo už tento tradiční festival navštívil, moc dobře ví, že se odehrává v pohodovém prostředí Hospody pod Kopcem v Plzni. Dobré pivo, tradičně skvělý zvuk a příjemná obsluha dodává této extrémní seanci až rodinnou atmosféru. Jedná se o jednu z nejlepších metalových akcí, která se v plzeňském undergroundu odehrává a tak by na ní neměl chybět žádný poctivý fanoušek pořádného rachotu v muzice. Na DEADLY STORM IN BOŽKOV 9 se letos představí tito umělci:

Majster Kat (Slovensko) – thrash metal. Slovenská odpověď na novou vlnu thrash metalu. Šílené riffy, natlakované bicí a řezající vokál. Pokud fandíte tomuto stylu, nesmíte v mosh pitu chybět. Kapela s sebou přiveze songy z jejich alba „Memento…“ (2014), které rozsekalo nejednoho recenzenta. Přijďte se přesvědčit, zda je kapela naživo stejně dobrá jako na deskách. Thrash!

https://www.facebook.com/majsterkat

http://www.majsterkat.sk/

Radiation (Slovensko) – violence/thrash metal. Kapela hrající thrash metal způsobem, jako kdyby právě vylezli z jaderného reaktoru. Kope to, řeže to, bolí to. To je zásada těchto bojovníků za poctivý thrash metal. Jejich tvorba připomíná apokalypsu, způsobenou výbuchem atomové bomby. Fanoušci poctivého thrashe si přijdou určitě na své. Kdo neskáče z pódia, není pravověrný! Pánové to do nás nasypou přímočaře a nekompromisně!

http://bandzone.cz/radiation

Trollech (Plzeň) – lesní black metal. Z hlubokých hvozdů, rozkládajících se v okolí Plzně,  přijdou zahrát svůj poctivý black metal legendární Trollech. Černočerný metal, vzniknuvší v nejtemnějších zákoutích lesa. Zazní určitě všechny slavné songy a tak si budete moci s kapelou zanotovat nejednu známou skladbu. Black is the night, metal we fight! Black metal!

http://trollech.com/

http://bandzone.cz/trollech

Cuttered Flesh (Karlovy Vary) – death metal. Temní, brutální a tvrdí. To jsou Cutterred Flesh. Smečka, která vás pozve na pořádně odpornou pitvu. Jejich songy jsou ostré jako skalpely slovutných patologů. Nechte se zlákat na melodie z onoho světa, kde se potkávají kruté zombie s lidskou nenávistí. Jejich poslední album „Dying in Pieces“ pěkně zamíchalo nejen s českou death metalovou scénou. Přijďte se podívat, jak umí pitvat jedna z nejlepších českých brutálních death metalových kapel. Smrt se bude ozývat z pódia s velkou naléhavostí!

https://www.facebook.com/pages/Cutterred-Flesh/158482622234

http://bandzone.cz/cutterredflesh

Mallephyr (Rokycany) – black/death metal. Smrtonoši z Rokycan si už za poměrně krátkou dobu své existence dokázali vybojovat svoje místo na undergroundové scéně. V jejich tvorbě se potkává chladný black metal se smrtícím kovem s takovou samozřejmostí, že to některým z vás utrhne hlavu i s krkem. Melodie se zde střídají s nářezem a tak se pod pódiem potkají milovníci jak death metalu, tak ti, co rádi žijí ve stínu. Bude to mocné, bude to okultní a bude to totální nářez.

https://www.facebook.com/mallephyr?fref=ts


1000 Bombs (Plzeň) – thrash. Poctivý thrash osmdesátých let nikdy nezemře. I díky plzeňským „Bombám“, které drží hrdě vztyčenou vlajku tradičního pojetí thrash metalu. V jejich tvorbě se  potkává německá škola s tou americkou a když si k tomu ještě přidáte obrovské nasazení všech účinkujících, je na pořádnou zábavu zaděláno. Podobné kapely se mají vychutnávat s půllitrem v ruce a s máváním hlavy do rytmu. Poctivý thrash, který nejlépe vynikne právě při živýchvystoupeních.

https://www.facebook.com/1000bombs?fref=ts

http://1000bombs.com/

Antigod (Havířov) – thrash deathoví horníci nám přivezou pořádný náklaďák nespoutaných riffů. Nekonečný headbanging, přímočaré melodie vystřižené jako z osmdesátých let minulého století a okořeněné „modernějším“ pojetím. Severo – moravští maniaci moc dobře vědí, jak za to vzít a tak se můžete těšit na pořádně energické vystoupení. Bude to hlučné, divoké a rozseká vás to na malé kousíčky, stejně jako poslední deska „The Masquerade“, která vyšla v časopise Pařát! Antigod nejsou ve městě piva zrovna častým hostem a tak je „povinností“ každého thrash/deathaře je vidět konečně naživo!

www.antigod.cz
www.bandzone.cz/antigod

Smashing Dumplings (Ústí nad Labem) – grind. Když grind, tak jedině o knedlících! Maniaci ze severních Čech nám naservírují pořádně ostrou krmi. Sypačky budou střídat ještě větší sypačky a k šílenému tanci jsou zváni všichni příznivci tohoto veselého stylu. Knedlíky jsou zdravé, chutné, neobsahují žádné škodlivé přísady a tak je může zhltnout i ten nejzmlsanější gurmán. Svět se možná už dávno zbláznil, ale Smashing Dumplings jsou nadále spolu s grindem a knedlíky pevným bodem našeho vesmíru. Stay tuned!

http://bandzone.cz/sdgastrogrinders

https://cs-cz.facebook.com/smashing.dumplings.gastrogrinders

Averze (Žďár nad Sázavou) – thrash punk. Averze vás přenese do doby, kdy kdo neměl pořádnou džínovou bundu, tak nemohl vůbec vylézt ven. Rebelie, nespoutaná energie a „motorheadovský“ přístup dělají z téhle smečky parádní „kulisu“ k sobotnímu pivu. Můžete se těšit na pravý, nefalšovaný a pořádný nářez. Pod pódiem se budou točit všichni ti, kdo mají rádi špínu v muzice. Nikdy nevěřte davu, ale Averzi to věřit můžete!

http://bandzone.cz/averzeband

https://www.facebook.com/averze?fref=ts
info:

kdy:  21.3.2015 v 16 hodin

kde: Hospoda pod Kopcem, Plzeňhttp://www.pilsnerpubs.cz/hostince/pod-kopcem.html
vstupné: 250,- kč

FACEBOOK:

https://www.facebook.com/pages/Deadly-Storm-in-Bo%C5%BEkov/152519668136469?fref=ts

https://www.facebook.com/pages/Deadly-Storm/1518793995041214?skip_nax_wizard=true&ref_type=bookmark

BANDZONE UDÁLOST:

http://bandzone.cz/koncert/359066-bozkov-hospoda-pod-kopcem-deadly-storm-9

FACEBOOK UDÁLOST:
https://www.facebook.com/events/405807139577190/?ref_newsfeed_story_type=regular


Předběžný rozpis/ pořadatel si vyhrazuje právo změny:)))
Deadly Storm  9   – 21.3.2015 

16.00-16.40   Averze                         
16.50-17.30   Smashing  Dumplings 
17.40-18.20   Cutterred Flesh 
18.30-19.10   Antigod 
19.20-20.00   Radiation 
20.10-20.50   Majster Kat 
21.00-21.40   Mallephyr 
21.50-22.30   1000 Bombs 
22.40-23.20   Trollech

Podobné články

DEADLY STORM IN BOŽKOV 9

| Akce | 0 Comments
About The Author
- Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na