Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Benefice na Azyl opuštěných psů v Libni

6.4.Sobota 2019 | 19:00 UTC+1

180CZK

6.4.2019 v Modrý Vopici bude znít grind, gore a crust!!! Akce je na podporu dobré věci. Vystoupí: Mincing Fury, High Purity, E. Kokos, Kosy Gen, Bambulkyně Dobrodružstvá a Porajmos.
Na akci budeme vybírat granule a jiné užitečné věci pro pejsky. Tak něco doneste. Děkujeme 🙂

Azyl opuštěných psů v Libni

Soukromý azyl týraných psů v Libni založila Olga Abrahamová se svou maminkou zhruba před 18 lety. Obě majitelky již mnoho let před vznikem tohoto útulku poskytovaly azyl opuštěným a týraným zvířatům ve svém domky u Nymburka. Když kapacita malého stavení přestala dostačovat počtu opatrovaných zvířat, našly majitelky místo v bývalém drážním domku blízko nádraží Libeň, který si uzpůsobily tak, aby pojmul cca 15 bezprizorních psů.

V roce 2010 paní Abrahamová utrpěla mozkovou příhodu, ze které se již nevzpamatovala a po nějaké době skonala, za několik týdnů poté zemřela i její maminka. Azyl s 18 psy tak zůstal v péči nás dobrovolnic, které jsme v útulku již nějakou dobu pravidelně a neúnavně vypomáhaly. S velmi omezenými finančními i časovými možnostmi (zaměstnání na plný úvazek, mateřská) jsme se rozhodly nenechat naše svěřence napospas osudu a dát jim šanci na domov či dožití v azylu.

Některé z mladších psů v dobré fyzické i psychické kondici se nám podařilo úspěšně udat novým majitelům. Několika zbylým svěřencům, u kterých byla šance na adopci snížená kvůli jejich nedobrému fyzickému a/nebo psychickému stavu, jsme zajistili klidné dožití v rodinných podmínkách

Více zde: www.utulek-liben.com/o-nas/

Podrobnosti

Datum:
6.4.Sobota 2019
Čas:
19:00 UTC+1
Cena:
180CZK
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/478477312686268/

Pořadatel

LPX Promotion
Webová stránka:
https://www.facebook.com/LPXpromotion/

Místo konání

Modrá Vopice
Spojovací 306/12
Praha, Středočeský 190 00 Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
http://modravopice.eu/

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..