Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Benefiční křest NEW HATE FORM CD Stories Repeat

3.11.Sobota 2018 | 18:00 UTC+1

100Kč

New Hate Form s Purnamu tvoří z velké části stejní muzikanti, kteří společně sdílí myšlenku Metal for Hope. Kráčíme společnou cestou a proto jsme připojili k M4H i New Hate Form. Kapelu, kterou hudebně tvoří Honza Táborský a díky tomu se tak výrazně může lišit od Purnamy, přestože lidé zůstávají skoro stejní. Honza kdysi prohlásil jednu hezkou větu, která zní takto. “Hraji zlo ale věřím v dobro”. Tato věta je velice blízko hesla H4M. A to “Zlem proti Zlu”.
Jsme tedy připraveni zasadit další úder rakovině, která si může přijít pro kohokoliv z nás. Rozhodli jsme se tedy svým prvním CD ( Stories Repeat ) podpořit opět ty, u kterých nám tato nemoc přijde nejvíce hrozná. Jsou to malé děti. Čisté duše, které nikomu nic neudělaly a přesto je stihl takový osud. Proto podpoříme Nadační fond Šance onkoláčkům!
Naše CD se jmenuje podle jedné z písní, kterou budete moci slyšet ještě před koncertem. Je to tedy píseň Stories Repeat. Příběhy se opakují a může to znamenat dvě věci. Buď lidskou nepoučitelnost z chyb, která nás vede do záhuby. A nebo pokračování něčeho co začalo a bylo úspěšně dokončeno s nadějí, že v temnotě se může zrodit světlo.
S Purnamou už jsme Nadační fond Šance onkoláčkům podpořili prvním CD “Lioness” a s New Hate Form chceme tedy pokračovat tam, kde Purnama skončila. New Hate Form je dost temné na to, aby se v něm mohlo stvořit díky Vám světlo naděje pro ty, kdo jí potřebují.
Budeme tedy vděční za každého z vás, kdo přijde na křest a zakoupí naše CD. Veškerý výtěžek ze vstupného a prodeje prvních 100 CD NHF bude předán NADAČNÍMU FONDU ŠANCE ONKOLÁČKŮM.

A teď POZOR!!
Pro nás, jako kapelu tohle bylo samozřejmé rozhodnutí, do kterého jsme šli s tím, že spousta investic se nevrátí. Jen že stalo se to co se stalo na Metalovém benefičním koncertu na hradě Trosky ! (25.8 2018) Metalbarsfest, Rock Metal clubs a hlavně Dana Folklová se nás rozhodli podpořit a nenechat nás v tom samotné. Tím to chceme tedy oznámit tyto jména jako sponzory a partnery Metal for Hope! Díky nim jsme opět schopní začít křest s pokrytím všech nákladů, aby výtěžek pro děti nemocné rakovinou mohl být ještě větší !!! DĚKUJEME Z CELÉHO SRDCE !!!

Podrobnosti

Datum:
3.11.Sobota 2018
Čas:
18:00 UTC+1
Cena:
100Kč
Štítky Akce:
, , ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/327565374648668/?active_tab=about

Pořadatelé

Metal for Hope
New Hate From
Purnama

Místo konání

Kino Varšava
Frýdlantská 285
Liberec, 46001 Česká republika
+ Google Mapa

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..