Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Deadly Storm Festival 12

17.3.Sobota 2018 | 16:00 UTC+1

400CZK

17. březen 2018 – 16:00, Šeříkovka, Plzeň

Již po dvanácté v Plzni povstanou zombie, aby zničily tento svět. Tentokrát v Šeříkovce, kde zažije Deadly Storm Festival premiéru. Přijďte jako minulé ročníky podpořit jedinečný undergroundový festival!

Dvě pódia, dobré pivo i zvuk. Kapely nejen z českého podzemí. K tomu jako vždy příjemná nálada. Metal býval vždy o setkávání, o pořádné pařbě pod pódiem, o úsměvech od ucha k uchu. Organizátoři slibují tuhle tradici dodržet a budou se snažit, abyste odcházeli spokojeni. Underground nesmí zemřít! Přijďte si užít metal a vezměte své známé, protože to bude stát za to.

Mallephyr – Černá smrt, mor, temnota. To jsou slova, která definují české Mallephyr asi nejlépe. Kapela vystupuje úspěšně nejen na českých pódiích a je nádhernou ukázkou toho, že i u nás se dá tento styl hrát na vysoké úrovni. Mallephyr, jak je jejich dobrým zvykem, rozpoutají pravé inferno! Jestli chcete slyšet, jak zní nefalšované peklo, nesmíte pod pódiem chybět!

Diligence – Pražský death metal moderního střihu. Měli jsme možnost kapelu vidět naživo letos na NICE TO EAT YOU festivalu a spadly nám huby až ke kolenům. Totálně natlakovaný smrtící kov, technika a divoženka Dahlien za mikrofonem. Co si přát víc? Snad jen vidět tuhle partu šílenců v Plzni. Diligence právě připravují nové album a doufáme, že z něj zazní i nějaké skladby na našem festivalu. Kamarád mi říká:  „Napiš tam, že je to tvůj horkej tip vole“… tak to sem píšu.

Casket – Už jste někdy spadli pod parní válec? Říká se, že vyzkoušet se má všechno. Z téhle smečky máme velkou radost. Starý, valivý death metal, který nám koluje v krvi, datum vzniku skupiny v roce 1990. To jsou němečtí maniaci Casket, kteří vás přijedou přesvědčit o tom, jak se kdysi pohřbívalo. Hezky do prašivých rakví, s lopatou a krumpáčem. Old school death metal nesmí zemřít a dokud zde budou šílenci jako Casket, nemáme o to obavy. Tohle bude hodně smrtící záležitost!

Debustrol – Koncerty této české thrash metalové legendy jsou pověstné svoji divokostí. Troufáme si tvrdit, že v Plzni tomu nebude jinak. Zazní skladby, na kterých jsme všichni vyrůstali a křičeli je již mnohokrát vztekle do světa. Tahle parta neuhnula ze své cesty, je ostrá, nekompromisní a nechybí ji dnes tolik vzácné rebelství. Zkrátka a jednoduše – Tak se všichni userte, je tady DEBUSTROL! 17. 3. na značkách, k mosh pitu připravit!

Revel In Flesh – Ve starých německých katakombách kdysi vznikla kapela, která se rozhodla ctít starý poctivý švédský death metal. Jeden z headlinerů vám ukáže, jak se v devadesátých letech drtily kosti. Natlakovaná, přesto melodická a neskutečně studená, taková je hudba téhle smečky. Bude se jednat o vůbec první vystoupení v České republice! Nechoďte na hřbitov, přijďte si užít absolut old school swedish death metal.

La Sangre – Staroškolský špinavý thrash metal latinsko-amerického střihu. Tři Jihoameričané plus jeden Čech = pořádný masakr. Přímočarost, neurvalost, špína. Tohle všechno ve skladbách La Sangre najdete. Takže přátelé, džísky připravit, pivo do ruky a jdeme na to! „Viva la America“!

Götterdämmerung – Troufáme si bez ostychu tvrdit, že se jedná o thrash metalový objev roku 2017. Brněnská četa neurvalých maniaků vám přijede ukázat, jak se hraje funeral thrash metal! Muzikanti ze slavných českých spolků se rozhodli, že nám předvedou pořádný Blitzkrieg. Nutno říci, že album se jim povedlo na výbornou a vy budete moci tak zavzpomínat na časy, kdy světu vládly kapely jako Kreator, Sodom, Slayer. Vypukne pravá metalová vřava! Na zteč, přátelé! Thrash metal zase jednou vyhraje nad lží a nenávistí.

Profanity – Dobrého brutálního death metalu není nikdy dost. A pokud jej hraje kapela, která datuje svůj vznik do roku 1993, tak nemůžete udělat chybu. Tihle maniaci po letech znovu obnovili v roce 2014 svoji činnost, aby nám všem ukázali, jak se hraje technicky a s totálním nasazením. Kapela známá českým fanouškům z festivalů jako CZECH DEATH FEST a NICE TO EAT YOU FEST je naživo neskutečně energickou mlátičkou. Pánové dělali předkapelu takovým mistrům v oboru, jako jsou Suffocation či Sinister. Jestli jste se kdy jen trošku otřeli o extremnější metal, tak by vám tahle smečka neměla uniknout. Bude to masakr!

Tortharry – našinci dobře známá česká death metalová legenda rozvíří kalné vody našeho festivalu zbrusu novým, ještě mokvajícím albem „Sinister Species“. Očekáváme, že jejich vystoupení bude opět ostré, šílené, energické a precizní, jak už je u hronovských bardů dobrým zvykem. Přijďte si užít death metalový masakr od kapely, která jej hraje v Čechách jako jedna z nejstarších. Těšte se, takhle totiž peklo zní!

Vstupenky budou za 400 Kč.

 

Podrobnosti

Datum:
17.3.Sobota 2018
Čas:
16:00 UTC+1
Cena:
400CZK
Štítky Akce:
, , , , , ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/128585687817727/

Místo konání

Šeříkovka
Šeříková 2428/13
Plzeň, Česká republika

Pořadatel

Deadly Storm
Webová stránka:
https://www.facebook.com/deadlyasphyx/

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..