Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Enter The Eternal Fire

20.7.Pátek 2018 | 18:00 -22.7.Neděle 2018 | 02:00 UTC+1

450CZK

20. – 21. červenec 2018 – 18:00, Koupaliště Volyně, Volyně

V červenci by měl fanoušek UG metalu minimálně zvážit cestu do jihočeské Volyně, která bude opět hostit akci nazvanou Enter The Eternal Fire!

ETEF open air je undergroundový dýchánek s návštěvností v řádu stovek lidí (od prvního dvousethlavého ročníku, přes loňských téměř 400, až směrem k předpokládaným cca 500+ letos). Vystupují na něm kapely old school metalového ražení, žádné core, post, nu-metal záležitosti, taktéž žádná politika a podobné nesmysly… ETEF JE METAL, prověřený časem, ve své původní ryzí kráse!

Čtvrtý ročník se uskuteční 20. – 21. července , v překrásném areálu prvorepublikového městského koupaliště ve Volyni. Zvuk zajišťuje minulými ročníky prověřená a v recenzích silnými superlativy hodnocená firma Drábsound, pod stálým producentským dohledem Honzy Kapáka (HELLSOUND studio).

ETEF je silný jak na lineupu, tak i co se týče organizace, protože pořadatelem festivalu je kapela Bohemyst, jež je nástupcem kultovního souboru Avenger, který byl po 25 letech uložen k věčnému spánku. A kdo jiný může popsat kapely na letošním ETEF, než sami pořadatelé? Tak si přečtěte, kdo letos bude hrát. „Je nám obrovskou ctí a potěšením se pochlubit, že letošní ročník bude mít hned 3 headlinery. Není třeba žádných sáhodlouhých statí – jedná se o triumvirát kapel MASTER´S HAMMER, ROOT a HYPNOS. Všechny tři skupiny jsou obrovské pojmy u nás i v zahraničí a jejich odkaz a dopad na českou i celosvětovou scénu je neoddiskutovatelný. Při vší úctě k zahraničním kapelám, cítíme to tak, že minimálně v kategorii, do které se ETEF svým rozsahem a velikostí řadí, neexistuje žádný silnější headliner. Co víc si přát, než největší klenoty naší scény, všechny během jednoho víkendu, na jednom místě, v důstojném hlavním čase a s veškerou péčí? Podle nás je to max!

Tuto nesvatou trojici doplní dalších 15 kapel ze 7 evropských zemí, jmenovitě Voltumna a Death Mechanism z Itálie, Siniestro ze Švédska, Faanefjell z Norska, Desicion To HateInsulter z Německa, balkánské kapely BaneDefiant (Srbsko a Chorvatsko). To vše vyšperkované těžkými kalibry českého undergroundu – Inferno, Panychida, Mallephyr, Black Rain, After RainBohemyst a Bad Victim.

Počínaje 1. únorem startujeme předprodej formou elektronických vstupenek, přičemž opět se bude jednat o celkem 4 cenově odstupňované vlny/edice. V první vlně lze pořídit lístek za krásných 450 Kč. Všechny edice jsou omezeny počtem, radíme vám proto, abyste s koupí neotáleli. Vaše objednávky lze již nyní zasílat na email info@etef.cz.“

Tak kdo zamíří do Volyně?

Podrobnosti

Zahájení:
20.7.Pátek 2018 | 18:00 UTC+1
Ukončení:
22.7.Neděle 2018 | 02:00 UTC+1
Cena:
450CZK
Štítky Akce:
, , , ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/1870118006582062/

Pořadatel

Bohemyst
Webová stránka:
https://www.facebook.com/Bohemyst/

Místo konání

Koupaliště Volyně
nabřeží Dr. Kafky
Volyně, Česká republika
+ Google Mapa

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..