Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Folk Metal Pilgrims vol. 4

27.10.Sobota 2018 | 17:00 UTC+1

300Kč

Podvečer poslední říjnové soboty bude dozajista učiněným balzámem pro vystresované jedince, neboť 27. 10. 2018 se již počtvrté zabydlí Folk metaloví poutníci v ostravském klubu Barrák. Akci pořádá již tradičně Metal Pilgrims s podporou webzinu www.obscuro.cz, a aby Vám dopřáli co nejlepší zážitek, bude letos akce hostit skutečné umělce v tomto oboru.

Novinkou na akci bude tombola, v níž budete moci soutěžit o nejrůznější ceny, včetně sběratelských kousků. A její výtěžek bude použit pro oběti tragédie v Colectivu
(https://obscuro.cz/tragedie-v-klubu-colectiv/). Mimo vystoupení kapel se jako již tradičně můžete těšit na pohanský rituál, který onu veselici zahájí – rituál provede opět Pohanský kruh. Rozhodně nebudou chybět welcome drinky ve formě medoviny, protože ty jsou na Folk Metal Pilgrims už tradici.

A jak bude večer probíhat?

Mlha líně se táhnoucí podél nábřeží Ostravice a slunce zcela neochotně prosvítá přes těžké olověné mraky halící ostravskou kotlinu… Splín není povolen, a tak kdo má za ušima, spěchá do ostravského klubu Barrák, kde zhruba v šest začnou svůj set poláci Diaboł Boruta ze svým skočným folk metalem, aby je zhruba po hodině vystřídala pražská smečka Odraedir, která zaujme především fanoušky Zaklínače. Po jejich vystoupení bude čas na tombolu a ceny budou rozhodně zajímavé. Zhruba kolem půl deváté bude čas pro dalšího českého zástupce, a to tentokrát brněnskou kapelu Deloraine, která se svým ethno folkem a českými texty opět silně inkriminujícími ke kultovnímu Zaklínači roztančí především ty, kterým se líbí zvuk loutny a čistý ženský vokál. Deloraine vydali poměrně nedávno debutovou desku „Vlaštovka“, kterou složili a nahráli za necelý rok. Najdete na ní 9 vlastních skladeb a jako bonus něco těch nejlepších coverů, co hrají. O hodinu později by se na pódiu měla objevit slovenská legenda Lunatic gods, které letos rovněž na jaře vyšla nova deska „Turiec“. Kapela samotná již existuje velice dlouho a jejich atmosférický ethno metal se slovenskými texty bude rozhodně hybatelem večera. Poslední vystoupení večera bude patřit melodickému death metalu v podání polských Aether s trochu moderním pojetím lehce koketujícím s tvorbou kapely Wolfheart.

Pevně doufáme, že se letos opět sejdeme v hojném počtu a užijeme si skvělou a jedinečnou atmosféru této akce společně s kapelami.

17:00 otevření klubu a Welcome drink
18:00 – 18:35 Diaboł Boruta
19:00 – 19:40 Odraedir
19:50 – 20:10 Tombola
20:30 – 21:10 Deloraine
21:30 – 22:20 Lunatic Gods
22:30 – 23:30 Aether

Podrobnosti

Datum:
27.10.Sobota 2018
Čas:
17:00 UTC+1
Cena:
300Kč
Štítky Akce:
, , , ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/246998049202490/

Pořadatel

Metal Pilgrims
E-mail:
event@obscuro.cz
Webová stránka:
https://www.facebook.com/metalpilgrims/?fref=ts

Místo konání

Barrák Music Club
Havlíčkovo nábřeží 28
Ostrava, Moravskoslezský 70200 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
732 263 084
Webová stránka:
https://www.barrak-club.cz

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..