Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Necro metal pilgrims vol. 3 Ostrava

7.4.Sobota 2018 | 17:00 UTC+1

150Kč – 200Kč
Necro metal pilgrims vol. 3 Ostrava

 

Nad ostravskou kotlinou se rozprostírá smog z okolních aglomerací a jen tu a tam zcela neochotně projdou sluneční paprsky k povrchu, aby jej po dlouhé zimě prohřály. Sutinami polorozpadlých domů se prohání děti místních indiánů a kromě několika postav postávajících na zastávce dostavníku, jsou ulice prázdné. Šedivá obloha natolik deprimuje ptáky, že je slyšet jenom kohouta z nedalekého ghetta, který se po páteční kalbě probudil až k večeru a dohání tuto ranní absenci kokrháním, seč mu síly stačí. Po mostě se sunou tři postavy a již na první pohled je zřejmě, že něco není v pořádku. Roj much, který je doprovází, je neklamným důkazem, že na Slezské bude dnes veselo.

Je totiž sobota 7. 4. a v hudebním klubu  Barrák se po roce opět koná již třetí ročník Necro metal pilgrims festu, který znovu nabídne pětici kapel.

Protože předchozí dva ročníky daly již najevo, jakou muziku bude možno očekávat, je zcela logické, že se to nezmění ani v tomto případě. Ostatně posuďte sami. Mezi pozvanými kapelami jsou kromě pražských Mean Messiah, kteří v Barráku rozehraji směs thrash a death metalu s progresivními a industriálními prvky, nebo českobudějovická Purnama které vyšlo loni první cd nekompromisního death metalu.

Je už skoro tradici, že akce nehostí jenom tuzemské spolky, ale i nějakou tu zahraniční hvězdu a letos tomu nebude jinak. Slovenská grupa Dogma inc. je bezesporu natolik zajímavý spolek, že na necru nesmí chybět. Loni jim vyšla nová deska a je to opravdu bomba.

Ve vyčtu zúčastněných zbývá zmínit ještě dvě kapely a záměrně jsem si dovolil je spojit k sobě, protože si jsou pánové z Desire for Sorow a Awrizis blízcí nejen hudebně, ale i pracovně, neboť jim vyšlo společné SplitCD. Awrizis krom toho, že si již zahráli na prvním ročníku a měli opravdu velký ohlas, na akci pokřtí své nové cd a je dost dobře možné, že se objeví i nějaký ten host, který na cd spolupracoval. Dfs je spolek, který sbírá jedno ocenění za druhým a poté, co se sestava trochu obměnila, jejich rate ještě více vzrostl a na chuť mu přijdou především vyznavači melodického black metalu.

 

Update:

Jako nečekané malé, ale velice řízné překvapení máme kapelu Diligance, která doprovází kapelu Mean Messiah na tour!

 

Pro ty, kteří chodí na akce obvykle až na hlavní kapelu, mám opět špatnou zprávu, neboť přijdete o welcome drink. Kdo dříve přijde, jen ten pije.

Vstupné na akci činí v předprodeji v Hudebním světě 150 Kč a na místě 200 Kč

Podrobnosti

Datum:
7.4.Sobota 2018
Čas:
17:00 UTC+1
Cena:
150Kč – 200Kč
Štítky Akce:
, , , ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/1789198297777206/

Pořadatel

Metal Pilgrims
E-mail:
event@obscuro.cz
Webová stránka:
https://www.facebook.com/metalpilgrims/?fref=ts

Místo konání

Barrák music club
Havlíčkovo nábřeží 28
Ostrava, 70200 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
732 263 084
Webová stránka:
http://www.barrak-club.cz/

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..