Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Prometalfest vol. 10

22.9.Sobota 2018 | 16:00 UTC+1

22. 9. 2018 – 16:00, Rýmařov

V září se uskuteční v moravskoslezském Rýmařově jubilejní 10. ročník Prometalfestu a odpovídá tomu i složení kapel. Přijměte tuhle pozvánku od pořadatelů této sympatické akce.

„Letošním ročníkem oslavíme 10 let od prvního koncertu pod hlavičkou PROMETALFESTU. Ušli jsme pořádný kus cesty a v rámci možností jsme se někam vyvinuli. Za těch 10 let jsme přivítali přes 100 kapel z celé České republiky, Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Brazílie, Kostariky. Nejsme jiní než ostatní festivaly. Jsme stejní. Jsme součástí UG scény. Snažíme se vše dělat tak, aby spokojenost byla na všech frontách. Ať už mezi návštěvníky, tak mezi kapelami. V neposlední řadě také u nás samotných. Jestli se nám daří být v pohodě akce, to záleží na nás všech. Ovlivňujeme ji my všichni, svým přístupem, chováním, atmosférou. Tento rok máme pro Vás hned několik změn, tak uvidíme, jak budou přijaty. Poprvé bude v Rýmařově letos místo šesti band rozsekávat naše sluchovody kapel osm. A nebudou to kapely ledajaké. Pomyslnou českou vlajku ponesou čtyři bandy. Pokud již nejsou samy o sobě profláklé a špičkami ve svém stylu, tak minimálně jejich členové prošli kapelami zvučných jmen, a dá se tedy od těchto těles čekat mnoho zajímavého. Zahraniční ‚metalovou delegaci‘ jsme posbírali ze všech koutů Evropy.“

A pojďme na kapely. Techničtí death metalisti z Itálie Hour of Penance oslaví příští rok krásných 20 let. Předností kapely je dynamický projev a pomyslný tah na branku. Hour of Penance mají za sebou přes stovky koncertů a na Prometalfestu přidají další! Polská mlátička Embrional jsou už taky zkušená banda, jež vystoupila po boku Cannibal Corpse, Ïmpaled Nazarene nebo Sinister. Navíc si chystají tito chasníci novou fošnu, takže hukot bude pěkně čerstvý. Melodičtí death metalisti Effrontery patří v Maďarsku mezi nejrespektovanější kapely. Loni si Effrontery střihli tour s Immolation a Vader a jsou připraveni to rozbalit i v Rýmařově. Poslední zahraniční akvizicí bude nejbrutálnější smečka celého večera. Norská slam/brutal death metalová smečka Kraanium rozpoutá peklo, na to vemte jed! Český prapor ponesou prověřené bandy Animal Torment, Poppy Seed Grinder, Koloss a Shampoon Killer.

Tahle sestava si prostě říká o pozornost a aktivní účast, takže v září do Rýmařova na Prometalfest vol. 10!

Podrobnosti

Datum:
22.9.Sobota 2018
Čas:
16:00 UTC+1
Štítky Akce:
, , , ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/142926216297138/

Pořadatel

Prometalfest
Webová stránka:
prometalfest.cz

Místo konání

Kulturní dům Rýmařov

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..